03 Ekim 2017, Salı 12:25:55

"Uçağın bulunamaması akıl alır gibi değil!"

Avustralya Taşıma Güvenliği Bürosu (ATSB) uzmanları, 8 Mart 2014'te Kuala Lumpur'dan Pekin'e uçarken kaybolan Malezya Havayollarına ait uçağın hala bulunamamış olmasını ‘‘akıl almaz’’ olarak değerlendirdi.
  • Uçak muhtemelen kafadan okyanusa girdi bütünüyle bulunması tabii ki çok zor okyanus dediğimiz insanoğlunun bile hala çözemediği bir sürü gizeme sahip. 10 km derine gir bakayım hadi nasıl giriyorsun.
  • Geçmise gittiler. Bunu doğrulamak için arşivleri araştıran Tokyo Üniversitesi’ndeki bir grup antik çağda Hindistan’da gerçekleştiği iddia edilen bir rivayetle karşılaştı. Rivayete göre Hindistan’da devasa bir kuşun karnından 239 tanrısal varlık çıkmıştı. Malezya uçağında mürettebat dahil 239 kişi vardı…
  • ucak cin hava kuvvetleri tarafindan yanlislikla dusuruldu ve ortbas edildi....
  • Einstein teorisine göre zaman insansal bir kavramdır farklı boyutlarda aynı zaman diliminde tarihleri yaşıyoruz dünyada bana göre o uçakta bermuda olduğu gibi aynı dünya içinde farklı bir zaman tüneline girerek boyut değiştirdi zaten antik çağda bulunan bir mağaradaki resimde büyük ateşli bir kuş Ve içinden inen 239 tanrısal insan figürü bunh kanıtlar nitelikte o insanlar şuanda antik çağdalar ☺️

Avustralya Taşıma Güvenliği Bürosu (ATSB) uzmanları, 8 Mart 2014'te Kuala Lumpur'dan Pekin'e uçarken kaybolan Malezya Havayollarına ait uçağın hala bulunamamış olmasını ‘‘akıl almaz’’ olarak değerlendirdi.

ATSB, MH370 sefer sayılı uçağın arama çalışmalarına ilişkin 440 sayfalık nihai raporunu yayımladı.

Uçağın düştüğü sanılan 120 kilometrekarelik okyanus tabanındaki çalışmaları koordine eden ATSB uzmanları, günde 10 milyon yolcunun uçtuğu modern çağda, kurbanların yakınlarına bilgi verememenin ‘‘büyük trajedi’’, uçağın hala bulunamamış olmasını da ‘‘akıl almaz’’ olarak niteledi.

Dünyanın dört bir yanından uzmanların katılımıyla düzenlenen, tarihteki en pahalı ve kapsamlı deniz dibi araştırmasına rağmen uçağın enkazının hala bulunamadığına işaret edilen raporda, ‘‘Uçağın enkazını ve 239 kişiyi  bulamadığımız için üzgünüz.’’ ifadeleri kullanıldı.

Uydulardan gelen görüntülere de yer verilen raporda, uçağın düştüğü sanılan 120 bin kilometrekarelik alanın 25 bin kilometrekareye kadar indirgendiği ancak uçağın yerinin yine de tespit edilemediği kaydedildi.

Raporda, daha önce kesin olarak durdurulduğu açıklanan arama çalışmalarının güvenilir yeni kanıtların ortaya çıkması halinde yeniden başlatılabileceğine dikkat çekildi.

Malezya Havayollarına ait yolcu uçağı, Kuala Lumpur'dan Pekin'e uçarken 8 Mart 2014'te 227 yolcusu ve 12 kişilik mürettebatıyla kaybolmuştu. Uçağı bulmak için başlatılan ve yaklaşık 3 yıl süren çalışmalar, herhangi bir ipucuna ulaşılamaması üzerine ocak ayında tamamen sonlandırılmıştı.

"Uçağın bulunamaması akıl alır gibi değil!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Devran ~ 5 ay önce
Uçak muhtemelen kafadan okyanusa girdi bütünüyle bulunması tabii ki çok zor okyanus dediğimiz insanoğlunun bile hala çözemediği bir sürü gizeme sahip. 10 km derine gir bakayım hadi nasıl giriyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Time jumper ~ 5 ay önce
Geçmise gittiler. Bunu doğrulamak için arşivleri araştıran Tokyo Üniversitesi’ndeki bir grup antik çağda Hindistan’da gerçekleştiği iddia edilen bir rivayetle karşılaştı. Rivayete göre Hindistan’da devasa bir kuşun karnından 239 tanrısal varlık çıkmıştı. Malezya uçağında mürettebat dahil 239 kişi vardı…

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F100 ~ 5 ay önce
ucak cin hava kuvvetleri tarafindan yanlislikla dusuruldu ve ortbas edildi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zamanda yolculuk ~ 5 ay önce
Einstein teorisine göre zaman insansal bir kavramdır farklı boyutlarda aynı zaman diliminde tarihleri yaşıyoruz dünyada bana göre o uçakta bermuda olduğu gibi aynı dünya içinde farklı bir zaman tüneline girerek boyut değiştirdi zaten antik çağda bulunan bir mağaradaki resimde büyük ateşli bir kuş Ve içinden inen 239 tanrısal insan figürü bunh kanıtlar nitelikte o insanlar şuanda antik çağdalar ☺️

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000