29 Mart 2013, Cuma 10:47:55

UÇAĞI BÖYLE VURDULAR!

Beşar Esad rejimine karşı savaşan Özgür Suriye Ordusu, İran'dan Suriye rejimine silah taşıyan bir kargo uçağını vurduklarını duyurdu.
  • Bir uzman olarak görüntülerden anladığım kadarıyla, kayıt için bir patates kullanmışlar. Eğer daha spesifik olmam gerekirse; a. (pata'tes) bit. b. 1. Patlıcangillerden, yaprakları ve sürgünleri acı bir bitki (Solanum tuberosum).
  • 1932 den beri krallıkla yönetilen suudi arabistan çok mu demokrasi ile yönetiliyor neden onlara demokrasi gitmiyor acaba. yada katar yada diğer ülkeler. Özgür suriye ordusu dediğin ne olduğunu ne yapacağını bilmeyen bir avuç çapulcudan ibaret. 5 ayrı grup var muhaliflerin arasında neden amerika yardım etmiyor. çünkü esad gittikten sonra da ne olacağı belli değil . Biz kahramanlık yapıyoruz anca . Siz ancak yalakalık yaparsınız bunu bile siyaset olayı olarak görüyorsunuz bu devlet işidir artık devlet .hayatında silah tutmayan adam vuralım kıralım diyor . siz anca maçlarda bağırırsınız ...Gerçek fesatlar burda durup asker girsin ordu girsin diyenlerdir...
  • Bu ne biçim video ??? uçagi böyle vurmuslar???? havacilik kaza sitelerinde böyle bir haber yok bu yamuk muhaliflere söyleyin dogru dürüst bir video makinasi satin alsinlar ha pardon Katardan istesinler. Aviation safety network sitesine bakin böyle bir haber yok.
  • çok bilmis fesat diyen,,,sen esadin dusmanlarini desteklersen esed gidip pkk yi desteklemesi normal, esad bir dengeydi orta doguda onu yikin destek olun sonra gorun,,,,zaten hastalik baskalarinin isine burnumuzu sokmam bilip bilmeden insanlik satarak

Muhalifler vurulan uçağın görüntülerini yayınladı.  El Arabiya televizyonunun muhalifler tarafından kurulan SANA Devrimci Ağı adlı haber ajansına dayandırdığı habere göre, Özgür Suriye Ordusu, İran'dan Suriye rejimine silah taşıyan bir kargo uçağını Şam Havaalanı'na inişe geçtiği sırada roketle vurdu.

Muhalifler uçağın vurularak alev aldığı görüntüleri Youtube internet paylaşım sitesi üzerinden yayınladı.

Suriye resmi haber ajansı SANA ise iddiaları yalanlayarak Şam Havaalanı'nda her şeyin normal olduğunu iddia etti.

İşte vurulduğu iddia edilen İran'a ait kargo uçağı:

UÇAĞI BÖYLE VURDULAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Patatas ~ 5 yıl önce
Bir uzman olarak görüntülerden anladığım kadarıyla, kayıt için bir patates kullanmışlar. Eğer daha spesifik olmam gerekirse; a. (pata'tes) bit. b. 1. Patlıcangillerden, yaprakları ve sürgünleri acı bir bitki (Solanum tuberosum).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
akıl ~ 5 yıl önce
1932 den beri krallıkla yönetilen suudi arabistan çok mu demokrasi ile yönetiliyor neden onlara demokrasi gitmiyor acaba. yada katar yada diğer ülkeler. Özgür suriye ordusu dediğin ne olduğunu ne yapacağını bilmeyen bir avuç çapulcudan ibaret. 5 ayrı grup var muhaliflerin arasında neden amerika yardım etmiyor. çünkü esad gittikten sonra da ne olacağı belli değil . Biz kahramanlık yapıyoruz anca . Siz ancak yalakalık yaparsınız bunu bile siyaset olayı olarak görüyorsunuz bu devlet işidir artık devlet .hayatında silah tutmayan adam vuralım kıralım diyor . siz anca maçlarda bağırırsınız ...Gerçek fesatlar burda durup asker girsin ordu girsin diyenlerdir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PALAVRA ~ 5 yıl önce
Bu ne biçim video ??? uçagi böyle vurmuslar???? havacilik kaza sitelerinde böyle bir haber yok bu yamuk muhaliflere söyleyin dogru dürüst bir video makinasi satin alsinlar ha pardon Katardan istesinler. Aviation safety network sitesine bakin böyle bir haber yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fesat diyene ~ 5 yıl önce
çok bilmis fesat diyen,,,sen esadin dusmanlarini desteklersen esed gidip pkk yi desteklemesi normal, esad bir dengeydi orta doguda onu yikin destek olun sonra gorun,,,,zaten hastalik baskalarinin isine burnumuzu sokmam bilip bilmeden insanlik satarak

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000