28 Şubat 2012, Salı 19:35:04

UÇAĞA YILDIRIM DÜŞTÜ YOLCULAR PERİŞAN OLDU...

Sabah saatlerinde umreye gitmek için Adana Havalimanı'na gelen 400 kişi, Suudi Arabistan'dan gelen uçağa yıldırım düşmesi sonucu arızalanınca havalimanında perişan oldu...
  • Adana havalimanı taşıdığı yolcu kapasitesine yetersiz kalıyor bu bir gerçek. Medine 'ye gidecek tüm yolcular önce otellere yerleştirildi. Ertesi gün sabah otellerden alınarak Medine'ye gittiler. Uçuş saatine kadar söylenildiği gibi kafede değillerdi.
  • Adanada ki terminalde oturacak yer yok galiba...yazık bu insanlara ya. bu soğukta yere oturuyorlar. Hiç bir zaman adam olmayacaksın Türkiye..
Sabah saatlerinde 400 kişi, saat 08.25 uçağıyla umre için Suudi Arabistan'a gitmek üzere Adana Havalimanı'na geldi. Medine'ye gitmek için saatlerce uçak bekleyen vatandaşlar, kendilerini götürecek Suudi Arabistan uçağı saat 11.00 sıralarında havalimanına inince umutlandı. Ancak yıldırım düşmesi sonucu uçağın arızalandığı öğrenildi.

Saat 15.30'u gösterdiğinde bir türlü Medine'ye gidecek uçak bulamayan umreciler, yağmur bastırınca havalimanındaki kafede bekleyişlerini sürdürdü. Kafede yeteri kadar sandalye ve masa olmadığı için bazı vatandaşlar yere halı sererek oturdu. Umreye gidecek vatandaşlar, oturmaları için kamyonetle getirilen sandalyeleri kapıştı.

Yolcular için yeni bir uçağın tahsis edilmesi bekleniyor. 
UÇAĞA YILDIRIM DÜŞTÜ YOLCULAR PERİŞAN OLDU...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
Adana havalimanı taşıdığı yolcu kapasitesine yetersiz kalıyor bu bir gerçek. Medine 'ye gidecek tüm yolcular önce otellere yerleştirildi. Ertesi gün sabah otellerden alınarak Medine'ye gittiler. Uçuş saatine kadar söylenildiği gibi kafede değillerdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Adanada ki terminalde oturacak yer yok galiba...yazık bu insanlara ya. bu soğukta yere oturuyorlar. Hiç bir zaman adam olmayacaksın Türkiye..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000