25 Ekim 2015, Pazar 16:32:56

Uçağa yetişmek için 250 lira taksi ücreti ödedi

Öğretmen Nilay Arabacı, kış saati kargaşası yüzünden gidiş-dönüş 180 liraya bilet aldığı uçağa yetişmek için 250 lira taksi parası ödemek zorunda kaldı.
  • evet
  • Bu nedir ya hic mi haber izlemyosun hic mi sosyal medya kullanmiyosun. Bakarsan milletin elinden telefon dusmuyo napiyolar bu kadar. Saka gibi.
  • Boş yorum yapmayalım! Servisi kaçırdığına göre merkeze uzak ilçelerden birinde veya köyde ikamet ediyordur. Şakirpaşa da yakın bir mesafe değil dolayısıyla taksi pahalı olur. Taksici biraz vicdansizlik yapmış o ayrı dava..
  • Amma yazmissiniz be, hanimin ne ogretmenligi ne cahilligi ne dikkatsizligi kalmis. :D ya hic kendinize sordunuzmu arkadaslar, teknolojiye neden bu kadar bagimliyiz? Ben kurmali calar saatle is yaparken hicbir kurum calisaninin boyle bir yanilgiya dusecegini sanmiyorum, günümüz teknolojisinin arti ve eksileri diyebiliriz ancak buna. Öğretmen hnm a gecmis olsun fakat mersin mezitliden adana havalimanina 170-200 civari yaziyor kaldiki pazarlik etse 150 ye gidermis, kizkalesi vs o taraflardan mi gitmis acaba. ;)

Öğretmen Nilay Arabacı, kış saati kargaşası yüzünden gidiş-dönüş 180 liraya bilet aldığı uçağa yetişmek için 250 lira taksi parası ödemek zorunda kaldı.

Kış saati uygulaması, 1 Kasım’da yapılacak seçimler nedeniyle 8 Kasım’a ertelendi. Ancak otomatik saat dilimi kullanan akıllı cep telefonları, saatleri 1 saat geri alınca bazı vatandaşlara bugün zor anlar yaşattı.

Mersin’de öğretmenlik yapan Nilay Arabacı da bugün Adana Havalimanı’ndan İstanbul’a gitmek için 10.45 uçağına gidiş dönüş bilet aldı. Mersin’den Adana’ya gidecek servis otobüsüne binmek için durağa geldiğinde otobüsün 45 dakika önce kalktığını öğrendi. Arabacı, uçağı kaçırmamak için taksiye binerek Adana Havalimanı’na gitti. Nilay Arabacı, gidiş dönüş 180 liraya bilet aldığı uçağı kaçırmamak için toplam 250 lira taksi ücreti ödedi.

Nihal Arabacı, saat kargaşası nedeniyle mağdur olduğunu, İstanbul’a gidiş dönüş uçak biletinden daha fazla taksiye ücret ödediğini belirtti.

Uçağa yetişmek için 250 lira taksi ücreti ödedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

evet ~ 3 yıl önce
evet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bu nedir ya hic mi haber izlemyosun hic mi sosyal medya kullanmiyosun. Bakarsan milletin elinden telefon dusmuyo napiyolar bu kadar. Saka gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adanalı ~ 3 yıl önce
Boş yorum yapmayalım! Servisi kaçırdığına göre merkeze uzak ilçelerden birinde veya köyde ikamet ediyordur. Şakirpaşa da yakın bir mesafe değil dolayısıyla taksi pahalı olur. Taksici biraz vicdansizlik yapmış o ayrı dava..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? ~ 3 yıl önce
Hocam servisi kaçırdığına göre taksiye servis noktasından binmiştir. Ne köyü mezrasından bahsediyorsun, mesafe belli. Boş yorum Yapmıyorum her hafta gittiğim , bildiğin yolu anlatıyorum
Maşallah ~ 3 yıl önce
Amma yazmissiniz be, hanimin ne ogretmenligi ne cahilligi ne dikkatsizligi kalmis. :D ya hic kendinize sordunuzmu arkadaslar, teknolojiye neden bu kadar bagimliyiz? Ben kurmali calar saatle is yaparken hicbir kurum calisaninin boyle bir yanilgiya dusecegini sanmiyorum, günümüz teknolojisinin arti ve eksileri diyebiliriz ancak buna. Öğretmen hnm a gecmis olsun fakat mersin mezitliden adana havalimanina 170-200 civari yaziyor kaldiki pazarlik etse 150 ye gidermis, kizkalesi vs o taraflardan mi gitmis acaba. ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000