12 Eylül 2016, Pazartesi 09:17:12

Uçağa çarpan kuş radomda delik açtı

Sudanlı havayolu şirketi Tarco Air'in Hartum- El Faşir seferini yapan uçağına kuş çarptı. Çarpma sonrası uçağın radomunda delik açıldı.
  • Kuş asker kökenlimiş mi?
  • TUA lar uçamıyor sesimiz duyulsun artık. Öğrenci alınmasın bu kadar ne sıra var ne hak var ne adalet ! Böyle eğitim şekli olmaz SHGM duysun sesimizi. Öğrencilerin uçuş sıklıklarına zorunluluklar getirilsin. Birileri uçar diğerleri bakar. Gelmeyin öğrenci olarak gidin . vallahi gidin. bak yemin ediyorum gelmeyin. yazık olur.
  • ah cici kus ahhh.ne diye yaramazlik yapip pilot abilerine teknikci abilerine sorun cikariyorsun bayram bayram.oldu mu simdi.
  • elin oglu cin gibi cin. sirketini zarara ugratmamak icin seferi bitiriyor. Tk da olsa hemen geri don baba. kendi cebinden cikior ya..

Sudanlı havayolu şirketi Tarco Air'in başkent Hartum'dan El Faşir kentine yaptığı seferde uçağa kuş çarptı.

İçerisinde 108 yolcusu ve 6 mürettebatı bulunan Tarco Air'in Boeing B737-300 tipi uçağı, El Faşir Havalimanı'na iniş için alçaldığı sırada uçağın radomuna kuş çarptı.

Havalimanına sorunsuz bir iniş gerçekleştiren uçakta yapılan incelemelerde kuşun çarptığı radomda delik açıldığı görüldü.

Uçak seferden çekilirken, El Faşir-Hartum seferi için başka bir uçak tahsis edildi.
 

Uçağa çarpan kuş radomda delik açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Km ~ 2 yıl önce
Kuş asker kökenlimiş mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kus ~ 2 yıl önce
Havalimanların da mutlaka kuş bilimci ornitilog çalıştırılması gerekir uçaklar daha hızlı ve sessiz olacaklar dolayisi ile bu tür vakaların sayısı dünyada hızla artacak
THK ~ 2 yıl önce
TUA lar uçamıyor sesimiz duyulsun artık. Öğrenci alınmasın bu kadar ne sıra var ne hak var ne adalet ! Böyle eğitim şekli olmaz SHGM duysun sesimizi. Öğrencilerin uçuş sıklıklarına zorunluluklar getirilsin. Birileri uçar diğerleri bakar. Gelmeyin öğrenci olarak gidin . vallahi gidin. bak yemin ediyorum gelmeyin. yazık olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
leman ~ 2 yıl önce
ah cici kus ahhh.ne diye yaramazlik yapip pilot abilerine teknikci abilerine sorun cikariyorsun bayram bayram.oldu mu simdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elin oglu ~ 2 yıl önce
elin oglu cin gibi cin. sirketini zarara ugratmamak icin seferi bitiriyor. Tk da olsa hemen geri don baba. kendi cebinden cikior ya..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kyrie ~ 2 yıl önce
Okduğunu da anlamıyorsun ya çok yazık, iniş sırasında çarpıyor kuş, seferi bitirmeden geri mi dönsün uçak beyn fakiri.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000