22 Mayıs 2009, Cuma 08:04:39

Uçağa alınmayan 2 Rus kadın şaşkına döndü

Moskova’nın Vnukovo havaalanından Antalya’ya yüzlerce Rus turisti götürmek için bekleyen charter uçağına, bileti olan iki Rus bayan alınmadı...
  • BİZE NE YAHU ? VATANDAŞ RUS VATANDAŞI , GÜMRÜK RUS GÜMRÜĞÜ ,BANKA RUS BANKASI .................... BU DURUMDA ........ BİZE NE DÜŞER ????????????????
  • kocalarıda isi biliyormus kadınlarla tatıl peh :) abi yuru onlar ev temizlesin usulu takılmıslardır :) ayrıca bu donemde halifelik yok onu gectim lale'li sende nasıl teori var anlamadım ufacık bir seyden valla masallah devlet sorununa baglayı veriyorsun :) bunuda devlet sorunu yapsana :) VT-JEE :D
  • laleli ile memati. bu 2 li devir eder.
  • nefret edşiyorum senden yaaa

Kocalarıyla birlikte uzun süredir planladıkları güzel bir tatil umuduyla yola çıkan iki kadının  yolculuğu çok kısa sürdü; havaalanı gümrük noktasının ötesine geçemediler.
 
Çünkü iki kadının ödemedikleri banka kredisi borçları saptanmıştı. 230 bin rubleyi bulan (yakaşık 7200 dolar) borç kaydı gümrük polisinin kayıtlarında çıkınca, yasa gereği iki kadının yurtdışına çıkmalarına izin verilmedi.

Yetkililer, iki kadın havaalanında kalırken kocalarının uçağa binip tatile gittiklerini, kadınların da ertesi gün 40 bin rublelik minimumum ödemeyi yapmak zorunda kaldıklarını, yani yasak kararının işe yaradığını belirttiler.

Yılbaşından beri en az 5 bin kişinin aynı gerekçeyle sınırda tutulduğu açıklandı. Kredi borçlarının geri ödenmemesi karşısında alınan bu sert önlemin işe yaradığı belirtiliyor.

Uçağa alınmayan 2 Rus kadın şaşkına döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
BİZE NE YAHU ? VATANDAŞ RUS VATANDAŞI , GÜMRÜK RUS GÜMRÜĞÜ ,BANKA RUS BANKASI .................... BU DURUMDA ........ BİZE NE DÜŞER ????????????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kocalarıda isi biliyormus kadınlarla tatıl peh :) abi yuru onlar ev temizlesin usulu takılmıslardır :) ayrıca bu donemde halifelik yok onu gectim lale'li sende nasıl teori var anlamadım ufacık bir seyden valla masallah devlet sorununa baglayı veriyorsun :) bunuda devlet sorunu yapsana :) VT-JEE :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
laleli ile memati. bu 2 li devir eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
nefret edşiyorum senden yaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000