24 Nisan 2011, Pazar 12:28:09

TUVALET KAĞIDI ACİL İNİŞ YAPTIRDI!

Yolcu uçağı kalkıştan kısa bir süre sonra acil iniş yaptı. Sebebi ise sadece tuvalet kağıdı...
  • tebrikler ama uçak firmasına burada olumsuz eleştiri yapanlara da bir daha dikkatli okumalarını öneriyorum,arkadaşlar ya kötü bir şey olsaydı deneceğine herkesin bilinci yerinde iken en ufak bir ihtimal değerlendirilmeli olmalı değilmi.
  • arı kovanına çomak sokmanın bir bedeli var ve olmalı da.bu kadar kaşınanı tabi ki bir kaşıyan çıkacaktır.bundan sonra hiç bir abd vatandaşı dünyanın hiç bir yerinde asla ve asla huzur içinde olamayacaktır.bu asla bir tehdit değil bilakis bir gerçektir ve herkes tarafından çok iyi bilinmektedir.geçmişte bu hataya rusya düştü ; bedelini çok ağır ödedi ve ödemeye de devam ediyor.herkes şu özdeyişi beynine kazımalı:RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER
  • Havacılık sektöründe ki güvenlik bilinci gerçekten takdire değer. Umarım bu bilinç bir an önce tüm sektörlere yayılır.
  • Bu adamların alayı gerizekalı. Fazla abartılı bir yaklaşım. Terör budalası olmuşlar.

ABD’nin Seattle eyaletinden havalanan Alaska Havayollarına ait bir uçak kalkıştan kısa bir süre sonra, tuvaletinde “şüpheli” beyaz parçacıklar bulunması üzerine acil iniş yaptı.

Ancak şüpheli parçacıkların tuvalet kağıdı olduğunun anlaşılmasıyla ülkede güvenlik adına yapılan abartılı hareketlere bir yenisi eklenmiş oldu. Yetkililer “Bunlar şarbon da olabilirdi. Gerekli önlemleri almak zorundaydık” diye kendilerini savunurken internet siteleri olayı eleştirdi.

TUVALET KAĞIDI ACİL İNİŞ YAPTIRDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
tebrikler ama uçak firmasına burada olumsuz eleştiri yapanlara da bir daha dikkatli okumalarını öneriyorum,arkadaşlar ya kötü bir şey olsaydı deneceğine herkesin bilinci yerinde iken en ufak bir ihtimal değerlendirilmeli olmalı değilmi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arı kovanına çomak sokmanın bir bedeli var ve olmalı da.bu kadar kaşınanı tabi ki bir kaşıyan çıkacaktır.bundan sonra hiç bir abd vatandaşı dünyanın hiç bir yerinde asla ve asla huzur içinde olamayacaktır.bu asla bir tehdit değil bilakis bir gerçektir ve herkes tarafından çok iyi bilinmektedir.geçmişte bu hataya rusya düştü ; bedelini çok ağır ödedi ve ödemeye de devam ediyor.herkes şu özdeyişi beynine kazımalı:RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Havacılık sektöründe ki güvenlik bilinci gerçekten takdire değer. Umarım bu bilinç bir an önce tüm sektörlere yayılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu adamların alayı gerizekalı. Fazla abartılı bir yaklaşım. Terör budalası olmuşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000