29 Eylül 2010, Çarşamba 11:34:49

TURKUAZ'IN UÇUŞLARI DURDURULDU!

İç hat operasyonlarına başlayan Turkuaz Havayolları, Almanya uçuşlarını durdurmak zorunda kaldı.
  • demek Turkiye'de hala calisanina maas yatirmayan ama hala is bekleyen patronlar var. adama calisma diyemezsin, cunku alinteri ile ekmek kazanan insan daima magdur olandir. Ama ben koca CEO ve patronlari dusunuyorum hic mi gururlai, onurlari yok? Calisaninin yuzune nasil bakiyor, tesekkurle alin teri odenmez. Niye boyle bir ortamda hala zor durumdasin? CEO ve satis mudurlerinin isi ne? onlar ne diye maas alir
  • Maaşlar yattı mı
  • Hakkını koruyamadığın teknisyen camiasının lisans haklarını , form 4 lerini haklarını nasıl elinden alırsın.Önce lisansını verdiğin teknisyeninin hakkını koru ondan sonra gerekirse cezalandırırsın.Şirketlerde yetkili makamlarda bulunan zaatlar gibi ben sadece işi veriirim ücretlerine karışamam deme.İş veriyorsan ücret de vereceksin.Ücret veremiyorsan iş de veremeyeceksin.Vermeden almak allaha mahsus.
  • Türkiye Cumhuriyetinde mağdur olan insanları koruyabilecek bir kurum yokmudur.Arkadaş ben elektirik su doğalgaz faturalarımı zamanında ödeyemediğmde devlet bana her gün için faiz uyguluyor.Ben ne yapayım çalıştığım kurum bana maaşımı zamanında ödemezse.Ben gününde alamadığım maaşımı faiziyle almıyorum ki devlete faturalarını faizi ile ödeyeyim.Herkes ver mahkemeye diyor.Kimi ne şekilde mahkemeye veriyorsun.Hem işinden olursun hemde 2-3 sene mahkemelerde uğraşır bir şey elde edemezsin.Üstelik verdiğin avukat ücreti de cabası.

Yurtdışı uçuşlarında umduğunu bulamayan Turkuaz Havayolları’na bir kötü haber de Almanya’dan geldi. Turizmgüncel adlı sitede yer alan habere göre, Turkuaz Havayolları’nın Alman tur operatörlerine olan borçları nedeniyle bu ülkeye operasyon düzenlemesine izin verilmediği kaydedildi.

Bir süredir ekonomik kriz yaşayan ve buna bağlı olarak zor günler geçiren Turkuaz Havayolları’nın Almanya’ya olan 50 bin euro’luk güvenlik ödemesini yapmadığı, bu yüzden uçakların Almanya’ya uçuşuna izin verilmediği bildirildi.

Turkuaz Havayolları, bir süredir ödenmeyen personel maaşları ile gündeme geliyordu.  Yoğun iç hat seferlerine başlanmasına rağmen maaşların halen ödenmemiş olması personel arasındaki huzursuzluğu günden güne artırıyor.

TURKUAZ'IN UÇUŞLARI DURDURULDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (59)

Misafir ~ 8 yıl önce
demek Turkiye'de hala calisanina maas yatirmayan ama hala is bekleyen patronlar var. adama calisma diyemezsin, cunku alinteri ile ekmek kazanan insan daima magdur olandir. Ama ben koca CEO ve patronlari dusunuyorum hic mi gururlai, onurlari yok? Calisaninin yuzune nasil bakiyor, tesekkurle alin teri odenmez. Niye boyle bir ortamda hala zor durumdasin? CEO ve satis mudurlerinin isi ne? onlar ne diye maas alir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Maaşlar yattı mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hakkını koruyamadığın teknisyen camiasının lisans haklarını , form 4 lerini haklarını nasıl elinden alırsın.Önce lisansını verdiğin teknisyeninin hakkını koru ondan sonra gerekirse cezalandırırsın.Şirketlerde yetkili makamlarda bulunan zaatlar gibi ben sadece işi veriirim ücretlerine karışamam deme.İş veriyorsan ücret de vereceksin.Ücret veremiyorsan iş de veremeyeceksin.Vermeden almak allaha mahsus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Türkiye Cumhuriyetinde mağdur olan insanları koruyabilecek bir kurum yokmudur.Arkadaş ben elektirik su doğalgaz faturalarımı zamanında ödeyemediğmde devlet bana her gün için faiz uyguluyor.Ben ne yapayım çalıştığım kurum bana maaşımı zamanında ödemezse.Ben gününde alamadığım maaşımı faiziyle almıyorum ki devlete faturalarını faizi ile ödeyeyim.Herkes ver mahkemeye diyor.Kimi ne şekilde mahkemeye veriyorsun.Hem işinden olursun hemde 2-3 sene mahkemelerde uğraşır bir şey elde edemezsin.Üstelik verdiğin avukat ücreti de cabası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000