17 Aralık 2010, Cuma 22:17:58

TURKUAZ'IN UÇUŞLARI ASKIYA ALINDI

Turkuaz Havayolları'nın uçuşları askıya alındı. Bir süre önce iç hat uçuşları durdurulan şirketin charter uçuşları da 3 ay süre ile askıya alındı.
  • Sanırım mesajımı avukat olarak yorumlama yapmışsınız fakat yanlışlık olacak ben ne seni tanırım, ne hidayet dediğin vatandaşı, ne de şirketini... Benim sana söylemek istediğim tek bir görüşüm var daha önce de yazdığım gibi DÜNYA İŞLERİNİ YARADANIN KUTSAL KİTABINI KARIŞTIRMA ...İNAN BÜYÜK GÜNAHA GİRİYORSUN !!!!! Bunun dışında ne yazmışsın KİME YAZMIŞSIN, NEDEN YAZMIŞSIN beni ilgilendirmiyor...
  • siz çarpılmayın da Allah korusun sonr ane olur bak İtalya örneği önünde ne diyor yine yüce kitap " umulur ki aklınızı işletirsiniz" ha bu arada sana ne oluyor siz de mi aynı kabda mı ikamet etmektesiniz.... o nedenle koruyorsunuz Hidayeti... ödesin paralarını mağdur ettiği insanların belki dua alır.. kim bilir kim bilir... (Kibariye bilir misin??))
  • Uzun bir süredir KURAN I KERİM ayetlerine atıf yaparak bir şeyler söylemek isteyen DİNİ BÜTÜN DERTLİ ELEMAN Sana çok kısa bir öğüt vermek isterim... "" DİKKAT ET BU KADAR KUTSAL KİTABI ALET ETMEYE DEVAM EDERSEN ALLAH ÇARPACAK ZİRA KİTABIMIZ SENİN OYUNCAĞIN DEĞİLDİR..."""
  • sizede Maun suresini öneriyorum...galiba Cuma namazlarına berber giderdiniz hidayet ile... ha hidayet bey bu sureyi bilir miydiniz... yoksa baş secdedeyken miamiyi mi düşünürdünüz..? 1. Gördün mü o, dini yalan sayanı? 2. İşte odur yetimi itip kakan; 3. Yoksulu doyurmayı özendirmez o. 4. Vay haline o namaz kılanların/dua edenlerin ki, 5. Namazlarından/dualarından gaflet içindedir onlar! 6. Riyaya sapandır onlar/gösteriş yaparlar. 7. Ve onlar, kamu hakkına/yardıma/zekâta/iyiliğe engel olurlar
 Turkuaz Havayolları'nın yüzü gülmüyor. Eylül ayında büyük umut ve kampanya ile içhat uçuşlarına başlayan şirketin bu serüveni 62 gün sürmüştü. Mali darboğaza giren Turkuaz Havayolları iç hat operasyonunu durdurmuştu.

Yaklaşık bir ay önce yaşanan bu gelişmeden sonra charte uçuşlara izin verilmişti. Ancak bu süre içerisinde de şirketin sivil havacılık kuralları gereği istenilen seviyeye gelememesi üzerine Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü uçuşları 3 ay süre ile askıya aldı.

AirportHaber.com

TURKUAZ'IN UÇUŞLARI ASKIYA ALINDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (94)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sanırım mesajımı avukat olarak yorumlama yapmışsınız fakat yanlışlık olacak ben ne seni tanırım, ne hidayet dediğin vatandaşı, ne de şirketini... Benim sana söylemek istediğim tek bir görüşüm var daha önce de yazdığım gibi DÜNYA İŞLERİNİ YARADANIN KUTSAL KİTABINI KARIŞTIRMA ...İNAN BÜYÜK GÜNAHA GİRİYORSUN !!!!! Bunun dışında ne yazmışsın KİME YAZMIŞSIN, NEDEN YAZMIŞSIN beni ilgilendirmiyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
siz çarpılmayın da Allah korusun sonr ane olur bak İtalya örneği önünde ne diyor yine yüce kitap " umulur ki aklınızı işletirsiniz" ha bu arada sana ne oluyor siz de mi aynı kabda mı ikamet etmektesiniz.... o nedenle koruyorsunuz Hidayeti... ödesin paralarını mağdur ettiği insanların belki dua alır.. kim bilir kim bilir... (Kibariye bilir misin??))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Uzun bir süredir KURAN I KERİM ayetlerine atıf yaparak bir şeyler söylemek isteyen DİNİ BÜTÜN DERTLİ ELEMAN Sana çok kısa bir öğüt vermek isterim... "" DİKKAT ET BU KADAR KUTSAL KİTABI ALET ETMEYE DEVAM EDERSEN ALLAH ÇARPACAK ZİRA KİTABIMIZ SENİN OYUNCAĞIN DEĞİLDİR..."""

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sizede Maun suresini öneriyorum...galiba Cuma namazlarına berber giderdiniz hidayet ile... ha hidayet bey bu sureyi bilir miydiniz... yoksa baş secdedeyken miamiyi mi düşünürdünüz..? 1. Gördün mü o, dini yalan sayanı? 2. İşte odur yetimi itip kakan; 3. Yoksulu doyurmayı özendirmez o. 4. Vay haline o namaz kılanların/dua edenlerin ki, 5. Namazlarından/dualarından gaflet içindedir onlar! 6. Riyaya sapandır onlar/gösteriş yaparlar. 7. Ve onlar, kamu hakkına/yardıma/zekâta/iyiliğe engel olurlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000