01 Ekim 2010, Cuma 09:00:47

TURKUAZ'DAN SONRA KAYSERİ ERCİYESSPOR

Kayseri Erciyesspor'un bu hafta sonu yapılması planlanan olağanüstü genel kurulunda, başkanlığa Turkuaz Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Aydoğan aday olacağı açıklandı.
  • 1 aylık bir gecikme büyütülecek bir sorun olmadığı gibi,iş hayatında binlerce şirketin sık sık yaşadığı bir sorundur.Gönül isterki sırf Turkuaz çalışanları değil hiç bir şirket çalışanı böyle bir sıkıntı çekmesin..Ama daha öncede birçok yorumcunun belirttiği gibi Turkuaz 'ın iş yaptığı bir çok turizm firması batınca milyon dolarlık zararlar boy göstermiş ve şirket çalışanına en kötü ihtimalle en fazla 1 ay gecikmeli ödeme yapmak durumunda kalmıştır.
  • Değerli Turkuaz çalışanı, benim şirketiniz veya havacılık ile uzaktan veya yakından ilişkim yok. Ben sadece siteleri tararken sizlerin ücretlerinize yönelik ağlamaklı yazılarına rastladım ve yaklaşık 15 gündür takip ediyorum.Bunun dışında başka bir görüşüm de yok UMARIM SİZLERİN DE ŞİRKETİ DURUMUNU DÜZELTİR..
  • 1 aylık bir gecikme ile hiç bir turkuaz çalışanı ağlamaz. Burda bu sorunları ağlayarak dile getiren yorumlar yapanlar Turkuaz ile uzaktan yakından alakası olmayan provakatörlerdir zaten..keza 1 aylık gecikme sorun olsaydı herkes istifa ederdi, ısrarla Turkuaz'da çalışıp bi yandan da burda çirkin yorumlar yapmazdı.
  • Değerli Turkuaz çalışanları MADEM SİZLER ŞİRKETİNİZDEN BU KADAR MUTLU VE MEMNUNSUNUZ. Lütfen bundan sonra gereksiz yorum ve şikayetleriniz ile meşgul etmeyin lütfen bakın ne güzel herşey fevkalade imiş ÖYLE İSE NEDEN BİR AYDIR AĞLADINIZ ???
Bank Asya 1. Lig'de bulunan Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanlığı'na Turkuaz Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Aydoğan aday olduğu öğrenildi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile görüşen Aydoğan'ın başkanlığa seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Kayseri Erciyesspor'un Olağanüstü Genel Kurul'u 2 Ekim Cumartesi günü yapılacak.
TURKUAZ'DAN SONRA KAYSERİ ERCİYESSPOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (73)

Misafir ~ 8 yıl önce
1 aylık bir gecikme büyütülecek bir sorun olmadığı gibi,iş hayatında binlerce şirketin sık sık yaşadığı bir sorundur.Gönül isterki sırf Turkuaz çalışanları değil hiç bir şirket çalışanı böyle bir sıkıntı çekmesin..Ama daha öncede birçok yorumcunun belirttiği gibi Turkuaz 'ın iş yaptığı bir çok turizm firması batınca milyon dolarlık zararlar boy göstermiş ve şirket çalışanına en kötü ihtimalle en fazla 1 ay gecikmeli ödeme yapmak durumunda kalmıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Değerli Turkuaz çalışanı, benim şirketiniz veya havacılık ile uzaktan veya yakından ilişkim yok. Ben sadece siteleri tararken sizlerin ücretlerinize yönelik ağlamaklı yazılarına rastladım ve yaklaşık 15 gündür takip ediyorum.Bunun dışında başka bir görüşüm de yok UMARIM SİZLERİN DE ŞİRKETİ DURUMUNU DÜZELTİR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
1 aylık bir gecikme ile hiç bir turkuaz çalışanı ağlamaz. Burda bu sorunları ağlayarak dile getiren yorumlar yapanlar Turkuaz ile uzaktan yakından alakası olmayan provakatörlerdir zaten..keza 1 aylık gecikme sorun olsaydı herkes istifa ederdi, ısrarla Turkuaz'da çalışıp bi yandan da burda çirkin yorumlar yapmazdı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Değerli Turkuaz çalışanları MADEM SİZLER ŞİRKETİNİZDEN BU KADAR MUTLU VE MEMNUNSUNUZ. Lütfen bundan sonra gereksiz yorum ve şikayetleriniz ile meşgul etmeyin lütfen bakın ne güzel herşey fevkalade imiş ÖYLE İSE NEDEN BİR AYDIR AĞLADINIZ ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000