03 Eylül 2010, Cuma 15:14:26

TURKUAZ'DA BİR AYRILIK

Turkuaz Havayolları’nın kuruluşundan bu yana görev yapan Fatih Güner, şirketten ayrıldı.
  • BurDa YoRuM yApmakla olmuyoo bU iŞLEr..!!!!!
  • Hazira dag dayanmaz Hidayet kardes, baba parasini acemiliklerin ile yedin bitirdin, ailenin imajini da zedeledin. kadron bastan yanlisti biraz soz dinleseydin su an bu durumlarda olmazdin. Hakikaten yazik.
  • Fatih Bey insan olarak iyi birisidir ama havayolu ticareti konusunda deneyimi oldugu soylenemez. 15 ayda ticaretci olunamaz, olunur dersek bu ise senelerini vermis abilerimize haksizlik yapmis oluruz. Turkuaz yolun sonuna maalesef geldi ucaklari fena degil heran yeniden pazarda musaitlikleri yayinlanir bakalim kimlere kismet olacak bu ucaklar. Fatih Guner'e hayatta basarilar kendisine oz elestiri yapmasi lazim nereden geldigini unutup bira nada havalara girmisti sanirim bu kendisine bir ders olur.
  • Bu işlerin 2 tane sorumlusu var ! 1- Havayolu şirketlerini çalıştıkları bankalar ve firmalar nezdinde borcu varmı diye yazılı ve resmi olarak soruşturmayan SHGM....... 2- Sektör içinde çöreklenmiş ve ortalama 3 yılda bir firma batırmayı alışkanlık haline getirmiş bir grubun dolduruşuna gelen ve yeterli sermayeye sahip olmayan aklıevvel yatırımcılar....... Bırakın ne olmuşları

Turkuaz Havayolları Ticaret Müdürü Fatih Güner, şirketle yollarını ayırdı.

Şirketin kuruluş aşamasından bu yana görev yapan Fatih Güner’in sürpriz ayrılığı şaşkınlıkla karşılandı.

6 uçaklık filosu bulunan Turkuaz Havayolları, iç hatlara girmek için hazırlanıyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

TURKUAZ'DA BİR AYRILIK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (75)

Misafir ~ 8 yıl önce
BurDa YoRuM yApmakla olmuyoo bU iŞLEr..!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hazira dag dayanmaz Hidayet kardes, baba parasini acemiliklerin ile yedin bitirdin, ailenin imajini da zedeledin. kadron bastan yanlisti biraz soz dinleseydin su an bu durumlarda olmazdin. Hakikaten yazik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Fatih Bey insan olarak iyi birisidir ama havayolu ticareti konusunda deneyimi oldugu soylenemez. 15 ayda ticaretci olunamaz, olunur dersek bu ise senelerini vermis abilerimize haksizlik yapmis oluruz. Turkuaz yolun sonuna maalesef geldi ucaklari fena degil heran yeniden pazarda musaitlikleri yayinlanir bakalim kimlere kismet olacak bu ucaklar. Fatih Guner'e hayatta basarilar kendisine oz elestiri yapmasi lazim nereden geldigini unutup bira nada havalara girmisti sanirim bu kendisine bir ders olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu işlerin 2 tane sorumlusu var ! 1- Havayolu şirketlerini çalıştıkları bankalar ve firmalar nezdinde borcu varmı diye yazılı ve resmi olarak soruşturmayan SHGM....... 2- Sektör içinde çöreklenmiş ve ortalama 3 yılda bir firma batırmayı alışkanlık haline getirmiş bir grubun dolduruşuna gelen ve yeterli sermayeye sahip olmayan aklıevvel yatırımcılar....... Bırakın ne olmuşları

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000