28 Ekim 2008, Salı 08:45:05

TURKUAZ’IN İKİNCİ UÇAĞI DA GELDİ

Turkuaz Airlines, geçtiğimiz pazartesi günü getirdiği ilk uçağın ardından ikinci uçağını da Atatürk Havalimanı’na indirdi.
  • Yorumunuz...Bir havacı olarak sizi tebrik ediyorum Hidayet bey.Umarım havacılık sektörune örnek olursunuz.Tavrınızla ve elamanlarınıza verdiğiniz değerlerle.Kimsenin ahını almadığınız sürece ALLAH yolunuzu açık etsin.
  • Camiaya örnek oluyorsunuzda fazla reklam yapmıyorsunuz.Büyürken örnek olmak lazım bence.Bunca kan emici varken bu sektörde..Daha fazla gözününe çıkınki diğer batakçı hak hukuk yiyicilere örnek olun.Başarılarınızın daim olmasını tüm kalbimle dilerim.
  • Bu Shgm ile işiniz çok zor ALLAH kolaylık versin ufukta çok çok USA D.ye ihtiyacınız olacak yinede güzel camianıza başarılar dileriz
  • kazasız belasız ucuslar hayırlı olsun

Havacılık sektörünün en genç şirketi olan Turkuaz Airlines, geçtiğimiz günlerde havacılık medyasından sadece AirportHaber ve Airport TV’nin olduğu bir karşılama ile ilk uçakları olan Airbus A320 tipi uçağını Atatürk Havalimanı’na getirmişti.

Turkuaz Airlines, ilk uçakları gibi Hindistan’dan gelen ikinci Airbus A320 tipi uçağını da dün akşam 22.30 civarlarında filosuna katmış oldu.

Şirketin sahibi ve en genç havayolu patronu olan Hidayet Aydoğan: “İkinci uçağımızı da filomuza kattık mutluyuz. Bunlar kardeş uçaklar. İlk uçağımızın bakımı bitmek üzere ve sonra boyanacak. Bu iki uçağımızın işlemleri tamamlanınca kısmetse uçuşlara başlamayı düşünüyoruz” dedi.

Turkuaz Airlines

©AirportHaber

TURKUAZ’IN İKİNCİ UÇAĞI DA GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Rumuz ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...Bir havacı olarak sizi tebrik ediyorum Hidayet bey.Umarım havacılık sektörune örnek olursunuz.Tavrınızla ve elamanlarınıza verdiğiniz değerlerle.Kimsenin ahını almadığınız sürece ALLAH yolunuzu açık etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tayareci ~ 10 yıl önce
Camiaya örnek oluyorsunuzda fazla reklam yapmıyorsunuz.Büyürken örnek olmak lazım bence.Bunca kan emici varken bu sektörde..Daha fazla gözününe çıkınki diğer batakçı hak hukuk yiyicilere örnek olun.Başarılarınızın daim olmasını tüm kalbimle dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
shgm ~ 10 yıl önce
Bu Shgm ile işiniz çok zor ALLAH kolaylık versin ufukta çok çok USA D.ye ihtiyacınız olacak yinede güzel camianıza başarılar dileriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Celal Erdem Soncul ~ 10 yıl önce
kazasız belasız ucuslar hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000