04 Ekim 2010, Pazartesi 15:56:24

TURKUAZ’DA KİMLER GÖREVİNDEN AYRILDI?

Türk sivil havacılığının genç şirketlerinden Turkuaz Havayolları’nda üç yönetici ile yollar ayrıldı.
  • Sende buralara bunları yazıyorsun ama sonra gidip Tailwind'e başvuruyorsun arayada bir sürü adam koyuyorsun,yalanmı??Bizim haklı bağırışımızmı doğru yoksa senin samimiyetsiz halinmi?Bak eylül maaşları gene ortada yok,cidde'ye gönderecek adam bulamıyorsunuz ne kokpitten ne de kabinden,20 kişi toplıycam diye canınız çıktı..Sen bence havayı turkuaz görmekten vazgeç koyu gri'yi kabul et,sonra özü sözü bir insan ve yönetici ol sonra da bizi işten at ki işsizlik parası alabilelim,sizin yzüzünüzden perişan ve faizlerin içinde boğulmuş haldeyiz çünkü,anlaşıldımı poll??
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • az bekle önce BANKALAR, sonra DEVLET KURULUŞLARI, ve sonunda ALACAKLI GARİBAN FİRMALAR kapınızı çalmaya başlayınca..... göreceğiz bu havaya sıkılan lafların sonucunu..
  • ya sırketın borcu yok dıyenlere nasıl guluyorum nasıl yalakasınız nasıl.. yok boyle bıseyyyyy
İç hat operasyonlarına başlayan Turkuaz Havayolları’nda üç yönetici ile yollar ayrıldı. Teknik Başkan Eyüp Ölçeroğlu ile Bakım Müdürü Giray Gücel, başka şirketle çalışmak istediklerini söyleyerek Turkuaz Havayolları’ndaki görevlerinden istifa etti. Yer İşletme Başkanı Vakıf Erşanlı ile de karşılıklı anlaşma çerçevesinde ilişik kesildi.

Yeniden yapılanma sürecine giren Turkuaz’da görevlerinden ayrılan yöneticilerin yerlerine kimlerin getirileceği merakla bekleniyor.

Turkuaz Havayolları, 22 Eylül’de Ankara merkezli iç hat operasyonlarına başlamıştı.
TURKUAZ’DA KİMLER GÖREVİNDEN AYRILDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sende buralara bunları yazıyorsun ama sonra gidip Tailwind'e başvuruyorsun arayada bir sürü adam koyuyorsun,yalanmı??Bizim haklı bağırışımızmı doğru yoksa senin samimiyetsiz halinmi?Bak eylül maaşları gene ortada yok,cidde'ye gönderecek adam bulamıyorsunuz ne kokpitten ne de kabinden,20 kişi toplıycam diye canınız çıktı..Sen bence havayı turkuaz görmekten vazgeç koyu gri'yi kabul et,sonra özü sözü bir insan ve yönetici ol sonra da bizi işten at ki işsizlik parası alabilelim,sizin yzüzünüzden perişan ve faizlerin içinde boğulmuş haldeyiz çünkü,anlaşıldımı poll??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
az bekle önce BANKALAR, sonra DEVLET KURULUŞLARI, ve sonunda ALACAKLI GARİBAN FİRMALAR kapınızı çalmaya başlayınca..... göreceğiz bu havaya sıkılan lafların sonucunu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ya sırketın borcu yok dıyenlere nasıl guluyorum nasıl yalakasınız nasıl.. yok boyle bıseyyyyy

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000