23 Kasım 2010, Salı 08:52:17

Turkuaz yolcuları yine isyan etti!

Turkuaz Havayolları’nın Ankara çıkışlı, Gaziantep bağlantılı Antalya seferini yapan yaklaşık 140 yolcu, Gaziantep Havalimanı’nda yaklaşık 2.5 saat bekletilince isyan etti.
  • ayrica, Pinar Kilic koltugunda hakki ve layiki ile oturuyor ve de oturacak.. arkasinda da 2-3 degil tam 130 kisilik bir kabin ekibi var.. sizler bos yere konusun durun... sadece konustugunuzla kalacaksiniz.. her zamanki bigi... ;)
  • Ben diger arkadaslar yorumlarina yorum yapmayacagim.Sadece anladigim kadariyla seni yorumlayacagim... ========AKRABA EVLILIGI ==========
  • Ya anlamadıgım sızın turkce anlamayıp soylenenlerı ıdrak edemeden hala pınar ı korumanız.Sıze avukatmısınız dıye sorduk vekaletını gosterıp ben yasal avukatıyım dıyen cıkmadı ..bız bunlara bu camıada yal......dıyoruz kı pıyonu bırak pıyonun bıle bır gorevı vardır ama bu tarz ınsanlar bos teneke gıbı sadece ses cıkarma ısınde cok basarılıdırlar..
  • yaa Pınar kılıç iyi olsa ne yazar,kendi maasını alıp oturuyo yaa bizi tabiki sallamaz ? base...
Dün saat 15.30 sıralarında Gaziantep Havalimanı’na inen uçağın yolcuları bir süre uçakta bekletildikten sonra bekleme salonuna alındı. Ancak, aradan 1.5 saate yakın zaman geçmesine karşın uçamayınca yolcular telefonlarına sarılıp Turkuaz Havayolları’nın Ankara ve İstanbul merkezlerini arayarak durumu şikayet etti. Yolcular, bir süre daha alanda bekledikten sonra saat 17.30 sıralarında tekrar geldikleri uçağa alınmaya başlandı.
 
Bayram yoğunluğu nedeniyle haftalar önce Ankara’dan Antalya’ya gitmek üzere bilet aldıklarını, ancak seyahatten iki gün önce kendilerine Antalya’ya Gaziantep bağlantılı olarak uçacakları yolunda bir SMS geldiğini belirten yolcular, buna rağmen çile çektiklerini ve kendilerinin Turkuaz’ın değil, SAGA Havayoları'nın uçağıyla seyahat ettirildiğini belirterek tepkilerini şöyle dile getirdiler:
 
“Normalde bizim 09.25’te Ankara’dan Gaziantep’e, buradan da yolcuların hemen alınıp Antalya’ya uçmamız gerekiyordu. Ancak, Ankara’da bize uçağın kalkış saati 13.30 olarak ilan edildi, ardından da saat 14.30’da havalanabildik. Gaziantep’te ise bir süre uçakta bekletilip sonra indirildik. Bu arada muhatap bulamadık. Ankara’dan Antalya’ya yaklaşık 1 saatte ulaşmamız gerekirken 10 saate yakın bir süre çile çektik.”
 
Uzun süre Gaziantep Havalimanı İç Hatlarında tepkilerini duyurmaya çalışan yolcular, saat 18.15’de Antalya’ya uçtu. (Milliyet)
Turkuaz yolcuları yine isyan etti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
ayrica, Pinar Kilic koltugunda hakki ve layiki ile oturuyor ve de oturacak.. arkasinda da 2-3 degil tam 130 kisilik bir kabin ekibi var.. sizler bos yere konusun durun... sadece konustugunuzla kalacaksiniz.. her zamanki bigi... ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ben diger arkadaslar yorumlarina yorum yapmayacagim.Sadece anladigim kadariyla seni yorumlayacagim... ========AKRABA EVLILIGI ==========

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ya anlamadıgım sızın turkce anlamayıp soylenenlerı ıdrak edemeden hala pınar ı korumanız.Sıze avukatmısınız dıye sorduk vekaletını gosterıp ben yasal avukatıyım dıyen cıkmadı ..bız bunlara bu camıada yal......dıyoruz kı pıyonu bırak pıyonun bıle bır gorevı vardır ama bu tarz ınsanlar bos teneke gıbı sadece ses cıkarma ısınde cok basarılıdırlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yaa Pınar kılıç iyi olsa ne yazar,kendi maasını alıp oturuyo yaa bizi tabiki sallamaz ? base...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000