04 Ocak 2011, Salı 10:42:33

TURKUAZ OFİSİ BOŞALTTI

İşletme ruhsatı üç ay süreyle askıya alınan Turkuaz Havayolları’nın başı icralarla dertte. Bir süredir ekonomik sıkıntılar yaşayan Turkuaz’dan alacağı bulunan iki şirket icra takibi başlattı.
  • BETER OL HİDAYET
  • Değerli Turkuaz Havayolları şirketinin değerli ortakları; belki şansınız yaver gitmedi, belki yatırım kararlarınız yanlıştı, belki çalışanlarınızı yanlış seçtiniz , belki sermaye gücünüz yetişmedi...artık OLAN OLMUŞTUR... BUGÜN SİZE YAKIŞAN ÖNCELİKLE EMEKÇİLERİN TÜM HAKLARINI SONUNA KADAR ÖDEMEKTİR. Bir deneyin.. göreceksiniz bunca inasanın HAYIR DUASI size nasıl geri dönecek..... Bu noktada size yakaşan EMEK HAKLARINI ödemektir.
  • İNSANLAR BURDA EW KİRALARINA ODUYEMESKEN, ONDAN BUNDAN BORÇ ALARAK YASARKEN,KREDİ KARTLARINA ABANIP SUAN ONALRIN BİLE FAİZLERİNİ ODEYEMZKEN,PSİKOLOJİLERİ BOZULMUSKEN ,SİZ L. VUİTTON ÇANTALARINIZI TIN TIN ALIN ARKANIZA, O KOCA GOBEGINIZI BUYUTUN, VE ARABANIZI DEGISTIRIN...YARIN BUGUN BUNLARIN ACISI HIC UMMADIGINIZ SEKILDE CIKICAK??BU DUNYA SULTAN SULEYMAN KALMADI,SIZIN YAPTIKLARINIZ DA YANINIZA KALMICAK...
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Turkuaz Havayolları, uçuş operasyonlarının üç ay süreyle askıya alınmasından sonra şimdi de icra takipleriyle uğraşıyor.

Alacaklarını tahsil etmek isteyen bazı şirketler, icra takibi yaptırmaya başladı. Birkaç gün önce Saga Havayolları, 90 bin TL’lik alacağını tahsil etmek için Turkuaz’a icra gönderdi. Bir catering şirketinin de aynı şekilde icra takibi başlattığı öğrenildi.

Bu arada, Turkuaz Havayolları Florya’daki merkezini boşalttı. Şirketten geriye, bir çalışanın çektiği işte bu fotoğraflar kaldı:©AirportHaber.com

TURKUAZ OFİSİ BOŞALTTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (84)

Misafir ~ 6 yıl önce
BETER OL HİDAYET

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Değerli Turkuaz Havayolları şirketinin değerli ortakları; belki şansınız yaver gitmedi, belki yatırım kararlarınız yanlıştı, belki çalışanlarınızı yanlış seçtiniz , belki sermaye gücünüz yetişmedi...artık OLAN OLMUŞTUR... BUGÜN SİZE YAKIŞAN ÖNCELİKLE EMEKÇİLERİN TÜM HAKLARINI SONUNA KADAR ÖDEMEKTİR. Bir deneyin.. göreceksiniz bunca inasanın HAYIR DUASI size nasıl geri dönecek..... Bu noktada size yakaşan EMEK HAKLARINI ödemektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İNSANLAR BURDA EW KİRALARINA ODUYEMESKEN, ONDAN BUNDAN BORÇ ALARAK YASARKEN,KREDİ KARTLARINA ABANIP SUAN ONALRIN BİLE FAİZLERİNİ ODEYEMZKEN,PSİKOLOJİLERİ BOZULMUSKEN ,SİZ L. VUİTTON ÇANTALARINIZI TIN TIN ALIN ARKANIZA, O KOCA GOBEGINIZI BUYUTUN, VE ARABANIZI DEGISTIRIN...YARIN BUGUN BUNLARIN ACISI HIC UMMADIGINIZ SEKILDE CIKICAK??BU DUNYA SULTAN SULEYMAN KALMADI,SIZIN YAPTIKLARINIZ DA YANINIZA KALMICAK...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000