11 Kasım 2010, Perşembe 13:28:18

TURKUAZ KABİN MEMURU ARIYOR

Ankara merkezli operasyonlarını yürüten Turkuaz Havayolları, Airbus filosunda görevlendirmek üzere kabin memuru alacağını duyurdu.
  • yanlısın neresinden dönülürse kardır. umarım erkek alımıyla beraber şirketteki zihniyette olumlu yönde değişiyordur. bayan kabin memurlarına konsimatris yakıştırmasının artık son bulması dileğiyle. biri atlastaki kaliteyi övmüş ( bayandan dolayı ) ona mavi atlas dönemini hatırlatmak isterim. o zamanki anlayışta ki atlasmı şimdi ki atlasmı. thy ile şimdilik ikinciyiz diye yarısırlardı, ama şimdilik 5. ve ya 6. lar.
  • Yaa bu adamlar durmadan bişeyler arıyorlar ne zaman bitecek bunların bişey araması
  • Para ödemiyorlar insanlar perisan CV göndermeden bir sirketin öz gecmisine bakin!!!!!!
  • Erkek Kabin Memuru alımı için kutluyorum.THY de Ankara ve İstanbulda görevlendirmek için Erkek kabin memuru alıyordu.Turkuazda alması cok iyi oldu.Erkek memurun hizmeti ve iletişimi bayanlardan farksız bugune kadar uçtugum sürede gözlemimdir hatta Bayan kabin memuru başüstü dolabında yer kalmadıgı zaman boş buldugunu gösterior sen götürüyorsn ancak Erkek alıp yerleştirior bu cok önemli bi unsur Erkek Memur uçak içindeki gergin ortamda çok iyi arabulucu olabiliyor sinirli bir erkekle bir bayan memur düzgün ieltişim kuramıyor korkudan anca erkek çok güzel yardımda bulunabiliyor. Ancak bunca maaş üzerine olumsuz haber varken başvurmak caseret ister.
Turkuaz Havayolları, A320/A321  filosunda görevlendirmek üzere tecrübeli Bay -Bayan/tecrübesiz Bayan kabin memurları arıyor.
 
Kabin memurları Ankara merkezli uçuşlarda görevlendirilecek.

Başvuru sahiplerinde aranan koşullar ise şöyle:
 
-En az lise veya dengi okul mezunu
 
-Boy: 1.63 m ve  üzeri
 
-Kilo: boy ile orantılı
 
--İngilizce, ikinci lisan tercih sebebidir.
 
TURKUAZ KABİN MEMURU ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 8 yıl önce
yanlısın neresinden dönülürse kardır. umarım erkek alımıyla beraber şirketteki zihniyette olumlu yönde değişiyordur. bayan kabin memurlarına konsimatris yakıştırmasının artık son bulması dileğiyle. biri atlastaki kaliteyi övmüş ( bayandan dolayı ) ona mavi atlas dönemini hatırlatmak isterim. o zamanki anlayışta ki atlasmı şimdi ki atlasmı. thy ile şimdilik ikinciyiz diye yarısırlardı, ama şimdilik 5. ve ya 6. lar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yaa bu adamlar durmadan bişeyler arıyorlar ne zaman bitecek bunların bişey araması

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Para ödemiyorlar insanlar perisan CV göndermeden bir sirketin öz gecmisine bakin!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Erkek Kabin Memuru alımı için kutluyorum.THY de Ankara ve İstanbulda görevlendirmek için Erkek kabin memuru alıyordu.Turkuazda alması cok iyi oldu.Erkek memurun hizmeti ve iletişimi bayanlardan farksız bugune kadar uçtugum sürede gözlemimdir hatta Bayan kabin memuru başüstü dolabında yer kalmadıgı zaman boş buldugunu gösterior sen götürüyorsn ancak Erkek alıp yerleştirior bu cok önemli bi unsur Erkek Memur uçak içindeki gergin ortamda çok iyi arabulucu olabiliyor sinirli bir erkekle bir bayan memur düzgün ieltişim kuramıyor korkudan anca erkek çok güzel yardımda bulunabiliyor. Ancak bunca maaş üzerine olumsuz haber varken başvurmak caseret ister.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000