09 Mart 2009, Pazartesi 11:32:36

Turkuaz Havayolları pilot ve hostes arıyor

Turkuaz Havayolları, Antalya merkezli uçuşları için kaptan pilot, first officer, kabin amiri ve kabin memuru alacak.
  • Havacılık sektörüne hoşgeldiniz. Yolunuz açık olsun iyi uçuşlar dilerim
  • ya arkadaşlar gercekten benbir tuketıcı ve vatandaş olarak çok uzuldum boyle bır fırmanın batmasına arkadaslar aylemle ucuş yaptım bu fırmayla gercekten boyle guler yuzlu kadrosuyla ve hızmetıyle on numaralık bır fırmaydı ama işde ıyını yerı yok bu dunyada malesef umarım toplarda fırma sahıplerı tekrar hızmet vermeye başlarlar hızmet ve guler yuzun tek adresı bence bu fırmaydı
  • yas siniri kac bilen varmi.?
  • yolcu hızmetlerımemruyum.turkuaz yenı ve heyecan verıcı bır havayolu hızmet etmeye bayılıyorum.

Türkiye’nin en genç havayolu şirketi Turkuaz Havayolları, kadrosunu güçlendiriyor. Halen charter (tarifesiz) operasyonlarını sürdüren şirket Antalya merkezli operasyonlarında kullanmak üzere yeni personel alımı yapacak.

 

GECAS’tan kiraladığı Airbus 320 tipi uçaklarla operasyonlarını yürüten Turkuaz Havayolları, filo genişletme çalışmalarını da sürdürüyor. Şirket son olarak iki adet Airbus 321 tipi uçağı da filosuna katmaya hazırlanırken, bu uçaklarda görevlendirmek üzere yeni personel arayışını da devam ettiriyor.

 

Turkuaz Havayolları, Antalya merkezli yapacağı uçuşlar için deneyimli kaptan pilot, first officer, deneyimli kabin amiri ve kabin memuru alacak. Kaç personel alınacağı konusunda bir açıklama yapılmazken başvurularla ilgili bilginin şirketin insan kaynakları departmanından öğrenilebileceği bildirilirken, müracaatlar için hr@turkuazairlines.com adresine cv gönderilmesi gerekiyor.

 

Telefonla bilgi almak için Turkuaz Airlines : 0 212 426 49 49

Turkuaz Havayolları pilot ve hostes arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Havacılık sektörüne hoşgeldiniz. Yolunuz açık olsun iyi uçuşlar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ya arkadaşlar gercekten benbir tuketıcı ve vatandaş olarak çok uzuldum boyle bır fırmanın batmasına arkadaslar aylemle ucuş yaptım bu fırmayla gercekten boyle guler yuzlu kadrosuyla ve hızmetıyle on numaralık bır fırmaydı ama işde ıyını yerı yok bu dunyada malesef umarım toplarda fırma sahıplerı tekrar hızmet vermeye başlarlar hızmet ve guler yuzun tek adresı bence bu fırmaydı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yas siniri kac bilen varmi.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yolcu hızmetlerımemruyum.turkuaz yenı ve heyecan verıcı bır havayolu hızmet etmeye bayılıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000