06 Mayıs 2009, Çarşamba 11:56:51

Turkuaz filoyu büyütüyor

Türk sivil havacılığının en genç üyesi Turkuaz Havayolları, bir ay içinde filosuna iki uçak daha katacak ve uçak sayısını 4’e çıkaracak.
  • Allah alah siz başkasının yorumunu okuyup yanlışlık yapmış olmayasınız hangi uygunsuz ve hakaret içeren ibare vardı? kıssadan hisse şunu söyledik,işini seveni,akıllı olanı,yan çizmeyeni,çok çalışanı,hak edeni kolluyorlar, iyi de ediyorlar.Biz kabin ekibi olarak erkek arkadaşlarımızla çalışmaya karşı değiliz,Kabin Hizmetlerinin de karşı olduğunu duymadık üst yönetim öyle uygun görmüş, bunca tantana niye onu anlamadık.. İnşallah seneye de stewart alırlar konu kapanır..Önümüz yaz,işimiz çok,keyfimiz iyi, kim ne derse desin Turkuaz kabin ekibi sloganı budur SEVGİ İÇİMİZDE..
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • airporthaber turkuaz a karşı bu yanlı tutumunuzun nedeni nedir ?? neden bazı yorumlrı yayınlamıyorsunuz.. develere karşı ortak ilginizin bunda bir rolü var mı ???????
  • turkuazın bundan sonra önünün çök açık olduğunu düşünüyor ve emin adımlarla hızla ilerliceni düşünüyoruz yolun acık olsun turkuaz airlines

Filosunda halen Airbus 320 tipi iki uçak bulunan Turkuaz Havayolları, filo büyütme çalışmalarını sürdürüyor.

Türk sivil havacılığının en genç havayolu olan Turkuaz, önümüzdeki hafta üçüncü uçağını filosuna katacak. 

Şirket, Haziran ayı içerisinde de dördüncü uçağını Türkiye’ye getirecek.

Uçakların filoya katılmasıyla Turkuaz Havayolları bu yaz iki Airbus 320 ve iki Airbus 321 uçağı ile operasyonlarına devam edecek.

Antalya ve İstanbul merkezli (base) olarak uçacak A320 / A321 uçaklarında tipte hazır veya başka tiplerden  havayolu tecrübesi olan kaptan ve ikinci pilot alımlarına devam eden Turkuaz Havayolları, kadrosunu genişletmenin tatlı heyecanı içinde tecrübeli bayan kabin memuru alımına da devam ediyor.

Turkuaz filoyu büyütüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
Allah alah siz başkasının yorumunu okuyup yanlışlık yapmış olmayasınız hangi uygunsuz ve hakaret içeren ibare vardı? kıssadan hisse şunu söyledik,işini seveni,akıllı olanı,yan çizmeyeni,çok çalışanı,hak edeni kolluyorlar, iyi de ediyorlar.Biz kabin ekibi olarak erkek arkadaşlarımızla çalışmaya karşı değiliz,Kabin Hizmetlerinin de karşı olduğunu duymadık üst yönetim öyle uygun görmüş, bunca tantana niye onu anlamadık.. İnşallah seneye de stewart alırlar konu kapanır..Önümüz yaz,işimiz çok,keyfimiz iyi, kim ne derse desin Turkuaz kabin ekibi sloganı budur SEVGİ İÇİMİZDE..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
airporthaber turkuaz a karşı bu yanlı tutumunuzun nedeni nedir ?? neden bazı yorumlrı yayınlamıyorsunuz.. develere karşı ortak ilginizin bunda bir rolü var mı ???????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
turkuazın bundan sonra önünün çök açık olduğunu düşünüyor ve emin adımlarla hızla ilerliceni düşünüyoruz yolun acık olsun turkuaz airlines

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000