23 Mayıs 2016, Pazartesi 09:05:48

Türkiye'ye tatil satan şirketlere ceza

Moskova yönetiminin, son 6 ay içerisinde Türkiye'ye tatil satan 400 Rus şirketi hakkında adli ve idari dava açtığı açıklandı.
  • Bizde su ulkeye gitmeyeceksin diye bir yasa cikarsalar yer yerinden oynar bu ruslarin giki cikmiyor. Adam ucagimizi dusurdu diyorlar bizim ucak orada ne geziyordu diye soran yok.ama bizim muhalefet ulkenin icine kadar giren ucagi neden dusurdun diye soruyor. Turkiyede muhalefetin tek eksigi Lider olmamasi.Rakibin yanlış yaptiğina yanlış diyelim dogrusuna dogru diyelim ve adam akıllı bir lider koyalim ortayada biz iktidar olalim. Istedigin kadar oyunu artir ikinci gelen yarisi kazanamaz. Sen is yeride verilen gorevi yerine getiremeynice isten cikariliyorsun ee biz bu CHP ve MHP nin basindakilerini neden degiştiremiyoruz?
  • bu cezalar resmi degil,turkiyeye tur satmak resmen yasak degil ama diktator ulkesi oldugu icin yasa , anayasa ,kanun falan yok, turkiyeye tur satmaktan degil baska sebeblerden ceza veriyorlar.. bizdede aynilari oluyor, buyuk sirketlerin genel muduru sikiysa baas partisi politiklarini elestirsin, hemen maliye gidip ceza yaziyor, olmadi kayyum .. cem uzanin 300 sirketine hukuksuzluk birsey demedik, simdi heryer kayyum ,heryer kanunsuzluk oldu..ucuncu dunya ulke demokrasileri, politikacilar sikiysa ayni isleri almanyada , danimarkada ,medeni ulkelerde yapsinlar, bakin ne oluyor o zaman
  • utairin sorunu bu. tahir mi düşünecek?
  • Umarım uçak düşüren birileri bunları bu eezillikleri okuyordur

Moskova yönetiminin, son 6 ay içerisinde Türkiye'ye tatil satan 400 Rus şirketi hakkında adli ve idari dava açtığı açıklandı.

Rusya İnsan Sağlığı ve Tüketici Hakları Koruma Kurumu (Rospotrebnadzor), son 6 içinde 1700 Rus şirketini denetleyerek Türkiye tatili satıp satmadıklarının kontrol edildiğini açıkladı.

Tass ajansının haberine göre Rusya İnsan Sağlığı ve Tüketici Hakları Koruma Kurumu (Rospotrebnadzor) tarafından yapılan açıklamada, "Aralık 2015'ten 13 Mayıs 2016 tarihleri arasında kurumumuz tarafından yapılan 1700 habersiz denetim sırasında 160 idari vaka ve 240 idari suç tespit edilmiştir" denildi.

Rospotrebnadzor, Türkiye'ye internet üzerinden tur satışı yapılıp yapılmadığını da denetlemeye devam edildiğini bildirdi.

Daha önce Ankara'dan yapılan açıklamada, 2016 yılının ilk çeyreğinde Türkiye'ye gelen yabancı turist sayısının yüzde 10,3 azalarak 4,5 milyondan 4,1 milyona gerilediği duyurulmuştu. (ntv)

Türkiye'ye tatil satan şirketlere ceza

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

andro ~ 2 yıl önce
Bizde su ulkeye gitmeyeceksin diye bir yasa cikarsalar yer yerinden oynar bu ruslarin giki cikmiyor. Adam ucagimizi dusurdu diyorlar bizim ucak orada ne geziyordu diye soran yok.ama bizim muhalefet ulkenin icine kadar giren ucagi neden dusurdun diye soruyor. Turkiyede muhalefetin tek eksigi Lider olmamasi.Rakibin yanlış yaptiğina yanlış diyelim dogrusuna dogru diyelim ve adam akıllı bir lider koyalim ortayada biz iktidar olalim. Istedigin kadar oyunu artir ikinci gelen yarisi kazanamaz. Sen is yeride verilen gorevi yerine getiremeynice isten cikariliyorsun ee biz bu CHP ve MHP nin basindakilerini neden degiştiremiyoruz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 2 yıl önce
bu cezalar resmi degil,turkiyeye tur satmak resmen yasak degil ama diktator ulkesi oldugu icin yasa , anayasa ,kanun falan yok, turkiyeye tur satmaktan degil baska sebeblerden ceza veriyorlar.. bizdede aynilari oluyor, buyuk sirketlerin genel muduru sikiysa baas partisi politiklarini elestirsin, hemen maliye gidip ceza yaziyor, olmadi kayyum .. cem uzanin 300 sirketine hukuksuzluk birsey demedik, simdi heryer kayyum ,heryer kanunsuzluk oldu..ucuncu dunya ulke demokrasileri, politikacilar sikiysa ayni isleri almanyada , danimarkada ,medeni ulkelerde yapsinlar, bakin ne oluyor o zaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mavigök ~ 2 yıl önce
utairin sorunu bu. tahir mi düşünecek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kına ~ 2 yıl önce
Umarım uçak düşüren birileri bunları bu eezillikleri okuyordur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000