09 Mart 2017, Perşembe 10:05:41

'Türkiye'ye inanıyoruz, vazgeçmeyeceğiz'

ITB Berlin fuarında boy gösteren havayolu şirketlerinden Germania Havayolları, Türkiye hedeflerini AirportHaber’e anlattı.
  • Cok aci ama 2020 lere kadar Alman turist i unutun.
  • Mercedes, MAN, Bmw, VW tüm faliyetlerini durdursa da anlasanız. Volvo'ya binersiniz artık
  • Saygi deger Ismail Polat kardesim, siz cok iyi bir insansiniz, hala hayata pozitif bakmaniz, karakterinizin güzelliginden geliyor. Kardesim Tegel hava alinindaki herkez sizi cok özledi. Ihsallah bir an önce sagliginiza kavusursunuz. Allah tan sifa diliyorum sizin icin. Siz onu yeneceksiniz......
  • Yunanistan ı tercih edecekler.

ITB Berlin fuarında boy gösteren havayolu şirketlerinden Germania Havayolları, Türkiye hedeflerini AirportHaber’e anlattı.

Germania Havayolları Satış Direktörü Claus Altenburg; ‘Türkiye’den vazgeçmeyi düşünmüyoruz’ dedi.

‘BİZ LOW COST DEĞİLİZ’

Germania’nın 31 yıllık bir havayolu şirketi olduğunu ifade eden Altenburg; ‘Filomuzda 25 uçağımız var ve bu sayı 2020 yılına kadar 40 uçağa çıkacak. Öncelikle şunu belirtmeliyim, biz low cost bir şirket değiliz. Uçak içi ikram hizmetimiz ve 25 kiloya kadar çıkan bagaj hakkı tanıyor olmamız bunu yeterince gösteriyor. Kendi sınıfımızda Almanya’da Sunexpress ile rekabet içindeyiz’ dedi.

‘2O17 ZOR BİR YIL OLACAK’

Türkiye planları hakkında konuşan deneyimli yönetici Altenburg; ‘2017 yılı zor olacak gibi görünüyor. Ancak biz hiçbir seferi azaltmayı düşünmüyoruz. Bunu yapmayacağız ve geçen yılki kapasite devam edeceğiz. Ben Almanlar’ın Türkiye’yi tercih etmeye devam edeceğine inanıyorum. 2018 yılı çok daha güzel olacaktır.

Biz başka hatlarda da uçmayı çok istiyoruz. Ordu-Giresun için de bir talebimiz oldu ancak izin konusunda bazı sıkıntılar yaşanınca uçamadık. 18 yıldır Türkiye pazarındayız ve burada kalmaya devam edeceğiz. Çünkü hem Alman hem de Türk yolcularımız çoğunlukta. Bizi tercih ediyorlar çünkü; hem ikram hizmetimiz, hem bagaj hakkımız ve hem de zamanında uçuş performansımız yolcularımızın hoşuna gidiyor’ ifadelerini kullandı.

‘SABİHA GÖKÇEN’DE REKABETE GİRMEK AKILLICA DEĞİL’

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı için bir planları olmadığının altını çizen Claus Altenburg; ‘Orada zaten yeterince uçan şirket var. Burada rekabete girmek pek akıllıca olmaz, biz uçulmayan yerleri tercih etmeye çalışıyoruz. Bu aslında biz her anlamda daha fazla kazandırıyor.

Herşeye rağmen biz Türkiye’ye inanıyoruz. Ben her yıl ailemle tatil için Türkiye’ye geliyorum ve bu yine değişmeyecek’  dedi.

AirportHaber

'Türkiye'ye inanıyoruz, vazgeçmeyeceğiz'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

IL ~ 1 yıl önce
Cok aci ama 2020 lere kadar Alman turist i unutun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öneri ~ 1 yıl önce
Mercedes, MAN, Bmw, VW tüm faliyetlerini durdursa da anlasanız. Volvo'ya binersiniz artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alman ~ 1 yıl önce
Niye volvo kötümü
Hiiiii ~ 1 yıl önce
Volvo alman arabalarindan aşağı kalmaz yeğenim
Güzel insan ~ 1 yıl önce
Saygi deger Ismail Polat kardesim, siz cok iyi bir insansiniz, hala hayata pozitif bakmaniz, karakterinizin güzelliginden geliyor. Kardesim Tegel hava alinindaki herkez sizi cok özledi. Ihsallah bir an önce sagliginiza kavusursunuz. Allah tan sifa diliyorum sizin icin. Siz onu yeneceksiniz......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kenan ~ 1 yıl önce
Yunanistan ı tercih edecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000