15 Ekim 2009, Perşembe 12:39:19

TÜRKİYE'NİN YENİ HAVAYOLU ŞİRKETİ YOLDA

Dünya krizle boğuşurken Türk sivil havacılığı hızlı adımlarla büyümeye devam ediyor...
  • Bildiğim kadarı ile o uçaklar A 300 B4 değil A300 B2 dir.
  • Afedersiniz çok naziksiniz; Sn.Özbay patron ise işler sakat.Nazik,nazik işi bitirir.Allah kolaylık versin. Birde Şirinevlerdeki ofis uğursuzdu değişdirmişler iyi olmuş hadi bakalım beni tanımışsınızdır.Alacağını alan tek adamdım.Uğurlu olsun istihdam olsun yinede.Ama bir teklifim var bu sefer maaşları peşin versin ne olacakki?
  • ilginç hemde çok ilginç eee H.payatın best havayollarınını yeni yönetiminde olmasına ne diyeceğiz ilginç bir zamanlama biri kuruluyor Best satılıyor vs çalışanların paralarını ödesinlerde ne yaparsa yapsınlar SHGM de buna bir müdahele etse.....
  • ADINI ANTIKA HAVAYOLLARI KOYSUNLAR.

 Türkiye yeni bir havayolu şirketi ile buluşmaya hazırlanıyor. Şirketin başında da Best Havayolları’ndan tanıdığımız Hüsamettin Payat var.

İngiliz yatırımcı tarafından finanse edilecek olan havayolu şirketinin kuruluş çalışmaları başladı. İlk olarak Dünya Ticaret Merkezi’nde bir ofis kiralandı. Bir yandan Hüsamettin Payatofisin tefriş çalışmaları sürdürülürken diğer yandan da kurulacak olan şirkete uçak alındı. Şirketin genel müdürlüğünü üstlenen Best Havayolları eski Ticaret Müdürü Hüsamettin Payat AirportHaber’e yaptığı açıklamada, 3 adet uçak aldıklarını belirtti. Payat “Hızlı hareket etmek için Bosphorus Havayolları’nın 3 uçağını aldık. 6 uçak daha getiriyoruz” şeklinde konuştu. Bosphorus Havayolları’nın uçakları A300-B4 tipinde.

Öte yandan şirkete alınacak olan uçaklarında A300-600 tipinde olacağı ifade edildi. AirportHaber’in edindiği bilgilere göre şirketin İngiliz sahipleri İngiltere’de finans işi ile uğraşıyor. Ancak bu yatırımcıların yıllardır uçmayan Bosphorus Havayolları’nın uçaklarını neden aldıkları anlaşılamadı. Kurulacak olan şirketin ismi de henüz belli olmadı.

©AirportHaber Özel

TÜRKİYE'NİN YENİ HAVAYOLU ŞİRKETİ YOLDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bildiğim kadarı ile o uçaklar A 300 B4 değil A300 B2 dir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Afedersiniz çok naziksiniz; Sn.Özbay patron ise işler sakat.Nazik,nazik işi bitirir.Allah kolaylık versin. Birde Şirinevlerdeki ofis uğursuzdu değişdirmişler iyi olmuş hadi bakalım beni tanımışsınızdır.Alacağını alan tek adamdım.Uğurlu olsun istihdam olsun yinede.Ama bir teklifim var bu sefer maaşları peşin versin ne olacakki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ilginç hemde çok ilginç eee H.payatın best havayollarınını yeni yönetiminde olmasına ne diyeceğiz ilginç bir zamanlama biri kuruluyor Best satılıyor vs çalışanların paralarını ödesinlerde ne yaparsa yapsınlar SHGM de buna bir müdahele etse.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ADINI ANTIKA HAVAYOLLARI KOYSUNLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000