28 Eylül 2012, Cuma 08:22:14

"TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ OLMAYA ADAY"

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, İl Genel Meclisi Daimi Encümen üyelerine Kastamonu Uzunyazı Havaalanını gezdirdi.
  • düğün salonu olur diyen arkadaş sen hiç haritada baktınmı kastamonu nerde nereleri var sallayıp duruyorsunuz kastamonu tarihi ile bile bir çok ilden daha eski bir il o yüzden sen bence hiç gelme kastamonu ya ...
  • kastamonunun nüfusu belli, bence boşuna masraf. gene düğün salonu olmaya aday, biraz daha kaliteli okadar....
  • Evet kesinlikle çok güzel bir havaalanı olacak. Ayrıca, terminal binası ve kontrol kulesi inşaatını yapan Başak İnşaat çok deneyimli bir firma.

Havaalanında inşaat halindeki yapıları gezen encümen üyeleri, ayrıca yetkililerden son durum hakkında geniş bilgi aldı.
Havaalanında yapımı devam eden pist, Apron ve diğer inşaat halindeki çalışmaların bir aksilik olmaması durumunda yılsonuna kadar tamamlanacağını belirten İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, “Bu proje sadece Kastamonu için değil bölgemizin de en önemli ulaşım projedir. Çalışmalarımız tüm hızıyla hummalı bir biçimde devam etmektedir. Gece gündüz devam eden çalışmalarımızın neticesi olarak (mevsimsel bir sıkıntı olmadığı takdirde) bu senenin sonunda tüm bu inşaat işlerini tamamlanmış olarak Devlet Hava Meydanlarına teslim etmiş olacağız” dedi.
Gezi sonunda açıklamalarda bulunan İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Butur, Kastamonu için son derece güzel bir projeyi hayata geçirilmesinin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, bunda bir nebze de olsa katkıda da bulunmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Butur, Kastamonu Uzunyazı Havaalanının Türkiye’nin en güzel havalimanı olmaya aday olduğunu vurguladı.

"TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ OLMAYA ADAY"

Facebook Yorum

Yorumlar

tarih kokan kastamonu ya yakışan havalimanı ~ 6 yıl önce
düğün salonu olur diyen arkadaş sen hiç haritada baktınmı kastamonu nerde nereleri var sallayıp duruyorsunuz kastamonu tarihi ile bile bir çok ilden daha eski bir il o yüzden sen bence hiç gelme kastamonu ya ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komesli ~ 6 yıl önce
kastamonunun nüfusu belli, bence boşuna masraf. gene düğün salonu olmaya aday, biraz daha kaliteli okadar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçan kuş ~ 6 yıl önce
Evet kesinlikle çok güzel bir havaalanı olacak. Ayrıca, terminal binası ve kontrol kulesi inşaatını yapan Başak İnşaat çok deneyimli bir firma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000