08 Ekim 2017, Pazar 23:36:35

Türkiye'den ABD'ye vize misillemesi

Türkiye de ABD vatandaşlarına vize başvurularını askıya aldı. Sınırda vize ve e-vize uygulaması askıya alınıyor.
  • Bazı yorumcular Türkiye’yi sevmekle aklına estiği gibi iş yapan yöneticileri sevmeyi aynı şey sanıyor. Herkes biliyor ki referandumda oylar çalındı ve aslında Türkiye’nin yarısından fazlası bu yönetimi istemiyor. Lütfen artık kendinizi Türkiye’nin sahibi sanmaktan vazgeçin. Vatanseverlik bu değil.
  • Trump a turp diyelim
  • Daha on beş gün önce can ciğer kuzu sarmasıydılar. https://www.youtube.com/watch?v=spGqX9r3qog
  • Çemkiriyor dolar yükseliyor.Kendi kendilerini zengin ediyorlar...Bi' arada merkez bankasına kafayı taktıydılar...O zaman da voleyi vurdulardı..

ABD'nin Türkiye'ye yönelik aldığı vize kararının ardından Türkiye de Washington büyükelçiliği aracılığıyla ABD vatandaşlarının vize ve e-vize başvurularını askıya aldığını duyurdu.

Türkiye'nin Washington büyükelçiliği tarafından yapılan açıklamada, "Son zamanlarda yaşanan olaylar, Türk Hükümeti’ni, ABD Hükümeti’nin Türk misyonlarının tesislerinin ve personelinin güvenliğine ilişkin taahhütlerini yeniden değerlendirmek zorunda bırakmıştır. Söz konusu değerlendirme sürecinde, ABD’deki Büyükelçiliğimize ve Başkonsolosluklarımıza gelen ziyaretçi sayısını en aza indirgemek amacıyla, şu andan itibaren geçerli olmak üzere, ABD’deki tüm misyonlarımızdaki ABD vatandaşlarına yönelik vize işlemleri askıya alınmıştır. Söz konusu uygulama etiket vizenin yanı sıra e-Vize ve sınırda bandrol vize uygulamalarını da kapsamaktadır." ifadelerine yer verildi.

Türkiye'den ABD'ye vize misillemesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (92)

Non AKP’li ~ 9 ay önce
Bazı yorumcular Türkiye’yi sevmekle aklına estiği gibi iş yapan yöneticileri sevmeyi aynı şey sanıyor. Herkes biliyor ki referandumda oylar çalındı ve aslında Türkiye’nin yarısından fazlası bu yönetimi istemiyor. Lütfen artık kendinizi Türkiye’nin sahibi sanmaktan vazgeçin. Vatanseverlik bu değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Galileyo ~ 9 ay önce
Trump a turp diyelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haklı ~ 9 ay önce
bu zeki kardeşimizin dediğini dersek ABD ekonomisi çöker!
''Dostum Donald'' ~ 9 ay önce
Daha on beş gün önce can ciğer kuzu sarmasıydılar. https://www.youtube.com/watch?v=spGqX9r3qog

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öyle ~ 9 ay önce
öyle yalan yok trump bizi kuzu sarma yaptı:)
O Değilde... ~ 9 ay önce
Çemkiriyor dolar yükseliyor.Kendi kendilerini zengin ediyorlar...Bi' arada merkez bankasına kafayı taktıydılar...O zaman da voleyi vurdulardı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000