20 Aralık 2017, Çarşamba 14:31:40

Türkiye'den ABD'ye vize hamlesi

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, ABD ile vizelere ilişkin yaşanan süreçle ilgili olarak, "Biz de karşılıklı olarak belirli limitler koyuyoruz” dedi.
  • Yorumlara bakınca üzülmemek elde değil. Toplumda Hain çok maalesef
  • Yaptırımlar şu şekilde olmalıdır:ABD'ye AOÇ'de verilen buyukelçilik arazi tahsisinin iptali.Adana başkonsolosluğunun kapatılması ve Türkiye'de görev yapacak ABD askerlerine de vize zorunluluğunun getirilmesi, akabinde de vize verilmesinin durdurulması.Sonuncu maddeyi uygulayın, vize sorunu bir günde çözülür.
  • Bilinmeyen limitlerle cevap vermişiz daha ne olsun savaş mı açalım di mi ? Bakkal bu kadar kötü ve basiretsiz yönetilemez.
  • Hepimizin elinde iphone var, ipad var Amerika'ya bindiriyoruz. İki kuruşluk çipe dökmüş herkes serveti. Amerika'ya hiç gitmemiş adam var ama binlerce doları çoktan Apple Inc'in kasasına girmiş bile. Bizler ölene kadar kandırılmaya mahkumuz. Değişmez bu oyun. Uçak satarlar, telefon satarlar, araba satarlar, petrol satarlar, ilaç satarlar. Mal bitse akıl satarlar, hayal satarlar. Yani demem o ki; bizde bu kafa varken sürekli kaybederiz. Kendimizi dev aynasında gören ahmağız kabul edin işte.

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, ABD ile vizelere ilişkin yaşanan süreçle ilgili olarak, "Biz de karşılıklı olarak belirli limitler koyuyoruz” dedi.

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, ABD ile vizelere ilişkin yaşanan süreç için, “Bu meseleyi bütün olarak iyileştirmek lazım. Vatandaşların işlerini kolaylaştırmak lazım. ABD’nin bu tutumu, ABD vatandaşlarının işlerini de zorlaştırıyor. Biz de karşılıklı olarak belirli limitler koyuyoruz” dedi.

Türkiye'den ABD'ye vize hamlesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (71)

IST ~ 6 ay önce
Yorumlara bakınca üzülmemek elde değil. Toplumda Hain çok maalesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haklısın ~ 6 ay önce
Toplumumuzda maalesef biatçı, çıkarcı, sorgulamaz, sormaz, takım tutar gibi parti tutan, zengine güçlüye boyun eymeyi marifet sayan, hak yiyen,haksızlık, hırsızlık ve yolsuzluğa ses çıkarmayan paragöz hainler ve ne mutlu ki soran, sorgulayan, boyun eymeyen, biat etmeyen, hak yemeyen, her türlü adiliğe prim vermeyen düzgün insanlar da var...
... ~ 6 ay önce
Yaptırımlar şu şekilde olmalıdır:ABD'ye AOÇ'de verilen buyukelçilik arazi tahsisinin iptali.Adana başkonsolosluğunun kapatılması ve Türkiye'de görev yapacak ABD askerlerine de vize zorunluluğunun getirilmesi, akabinde de vize verilmesinin durdurulması.Sonuncu maddeyi uygulayın, vize sorunu bir günde çözülür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Limite bak hizana gel ~ 6 ay önce
Bilinmeyen limitlerle cevap vermişiz daha ne olsun savaş mı açalım di mi ? Bakkal bu kadar kötü ve basiretsiz yönetilemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İphonecular susun bi ~ 6 ay önce
Hepimizin elinde iphone var, ipad var Amerika'ya bindiriyoruz. İki kuruşluk çipe dökmüş herkes serveti. Amerika'ya hiç gitmemiş adam var ama binlerce doları çoktan Apple Inc'in kasasına girmiş bile. Bizler ölene kadar kandırılmaya mahkumuz. Değişmez bu oyun. Uçak satarlar, telefon satarlar, araba satarlar, petrol satarlar, ilaç satarlar. Mal bitse akıl satarlar, hayal satarlar. Yani demem o ki; bizde bu kafa varken sürekli kaybederiz. Kendimizi dev aynasında gören ahmağız kabul edin işte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000