02 Kasım 2013, Cumartesi 10:32:30

TÜRKİYE HAVADA İSRAİL'İ BOZGUNA UĞRATTI!

İsrail havayolu şirketlerinin Türkiye'ye sefer yapmamasına karşılık Türk şirketlerinin İsrail'e haftalık 112 sefer yapması İsrail'de büyük tartışmalara neden oldu.
  • Çok az yorum yapılmış. THY'ye çamur atılacak konu çıkmamış galiba:)
  • helal olsun thy ve özel havayolu şirketlerimize.
  • Israil niye bu kadar itici?
  • El Al bir gün mutlaka İstanbula Gelecek. Çünkü THY İsrailde Baya Önemli Bir Konum Yakaladı. Ve Yolcuların Nerdeyse Yarısı THY İle Uçuyor. Radar Sitesinden Görüyorum B777'ler A330'lar Gidip Geliyor. El Al Dayanamayacak. Hoş Gerçi Burada Bir Arkadaşımında Dediği Gibi El Al İstanbul Hattında THY'ye Rakip Bile Olamaz Tıpkı Çek Havayolları, SAS, Finnair, United Gibi. Yürü THY Yolun Açık Olsun Gururumuzsun..

Times of İsrail haber sitesi, Türkiye'nin, İsrail'in güvenlik taleplerini karşılamayı reddettiği için İsrailli havayolu şirketlerinin Türkiye'ye uçamadığını, Türk havayolu şirketlerinin ise Tel Aviv'e haftalık 112 sefer yaptığını yazdı.

Haberde, "Türkiye, İsrail'i 112-0 mağlup etti" vurgusu yapıldı.

Öte yandan İsrail'in ulusal havayolu firması El Al'ın Ceo'su Eliezer Shkedi'nin de İsrail Başbakanı Netanyahu'ya "kızgın" bir mektup yazdığı öne sürüldü.

TÜRKİYE HAVADA İSRAİL'İ BOZGUNA UĞRATTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Çok az yorum yapılmış. THY'ye çamur atılacak konu çıkmamış galiba:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eagle ~ 5 yıl önce
helal olsun thy ve özel havayolu şirketlerimize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Israil niye bu kadar itici?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
El Al ~ 5 yıl önce
El Al bir gün mutlaka İstanbula Gelecek. Çünkü THY İsrailde Baya Önemli Bir Konum Yakaladı. Ve Yolcuların Nerdeyse Yarısı THY İle Uçuyor. Radar Sitesinden Görüyorum B777'ler A330'lar Gidip Geliyor. El Al Dayanamayacak. Hoş Gerçi Burada Bir Arkadaşımında Dediği Gibi El Al İstanbul Hattında THY'ye Rakip Bile Olamaz Tıpkı Çek Havayolları, SAS, Finnair, United Gibi. Yürü THY Yolun Açık Olsun Gururumuzsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000