12 Mart 2012, Pazartesi 19:11:03

"TÜRKİYE BİZİ VURSUN DİYE Mİ?"

ABD’nin Türkiye’ye insansız hava aracı satma kararının ardından Amerikan sağı ayağa kalktı...
  • michael rubin in yahudi ismi oldugunu nasıl anlıyosun yaa? neyse ne.. sana ne..yapabiliyosan yap, begenmiyosan niye kapılarını çalıyosun o zman? paranoya onlarda mı bizde mi belli değil.. bi nefrettir başladı, hadi hayırlısı..
  • Paranoyada son nokta. Allah akıl fikir versin.
  • isme dikkat ; Michael rubin! , tipik bir yahudi ismi, her türlü fitnenin arkasında nedense hep bir yahudi lobisinin çıkması enteresan.. Bu yahudinin asıl meselesi israilin güvenliğini sağlamak tıpkı diğer yahudi sarkozy gibi....
  • hani turkiye bunlari yapiyordu neden amerikadan aliyor
ABD Savunma Bakanlığı’nın Türkiye’ye 2 silahlı, 4 silahsız Predator satmak için yeşil ışık yakmasının ardından American Enterprise Institute düşünce kuruluşu uzmanlarından Michael Rubin, Türkiye’nin bu yolla Amerikan teknolojisini çalacağını iddia etti.

Rubin, Türkiye’nin Amerikan uçaklarının teknolojisini taklit etmek için fırsat kolladığını iddia ettiği makalede ABD Başkanı Barack Obama’yı suçladı. Rubin "Türkler bu sayede elde ettikleri teknolojiyle Amerikalıları çıkarları ya da eğlence için vuracak" dedi. Rubin’in makelesi birçok sağcı sitede de yayınlandı. Bu bloglarda habere yorum bırakanlar Obama’nın Başbakan Tayyip Erdoğan ile ilişkilerini eleştirdi. (Vatan)
"TÜRKİYE BİZİ VURSUN DİYE Mİ?"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
michael rubin in yahudi ismi oldugunu nasıl anlıyosun yaa? neyse ne.. sana ne..yapabiliyosan yap, begenmiyosan niye kapılarını çalıyosun o zman? paranoya onlarda mı bizde mi belli değil.. bi nefrettir başladı, hadi hayırlısı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Paranoyada son nokta. Allah akıl fikir versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
isme dikkat ; Michael rubin! , tipik bir yahudi ismi, her türlü fitnenin arkasında nedense hep bir yahudi lobisinin çıkması enteresan.. Bu yahudinin asıl meselesi israilin güvenliğini sağlamak tıpkı diğer yahudi sarkozy gibi....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hani turkiye bunlari yapiyordu neden amerikadan aliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000