06 Haziran 2009, Cumartesi 12:19:26

Turkish DO&CO'dan "Başbakan" açıklaması

Birgün yazarlarından Güvenç Dağüstün'ün Başbakan Erdoğan'ın uçakta neler yaptığını köşesine taşımasına Turkish DO&CO'dan basın açıklaması geldi.
  • "partiye nasıl çamur atarım diyen gericiler" bu laf çok güzel. Ama gericiler lafı olmamış. İlericiler olacaktı herhalde....:)))
  • AKP YE NASIL ÇAMUR ATARIM DİYE UĞRAŞAN GERİ ci LER..BİRAZ KAFANIZ ÇALIŞIYORSA O UÇAĞA NORMAL STANDARTLARDA 140 ÇEŞİT YEMEK YÜKLENEMEYECEĞİ KAFANIZ BASMIYORSA SİZE BİŞEY DİYEMİCEM....
  • BAŞBAKANIN UÇAGI NE ZAMANDAN BU YANA A 340 OLDU DA HABERİMİZ YOK BEE YAA...YAZAN SALLAMA DA İYİ SALLAMIŞŞ.UFAK ATTA BENDE YİYİM...
  • Yazligami gittin Lale ? emekli oldun tabii gidersin .. ahhahahahah...

İşte Turkish DO&CO'dan gelen açıklama;

Bazı basın yayın organlarında yer alan  "Başbakan'ın uçağında 140 çeşit yemek" başlıklı kimi bilgiler doğruyu yansıtmamakta ve kamuoyunu yanıltıcı niteliktedir.

Turkish DO & CO, 60'dan fazla müşterisi olan ve günde 400-650 uçağa hizmet veren bir ikram şirketidir. Turkish DO & CO, Sn. Cumhurbaşkanı, Sn. Başbakan ve diğer devlet görevlilerimizin seyahat ettikleri uçakların yanısıra ülkemizi ziyaret eden birçok ülkenin Devlet Başkanlarına ve Başbakanlarına da  özel VIP uçuşlarında  hizmet vermektedir.

Tarifeli ve özel tüm uçuşlar için 1500 civarında farklı menüsü bulunan Turkish DO & CO, hizmet verdiği tüm VIP uçuşları için hazırladığı, şirket içi hizmet amaçlı kataloğunda, bu ürünlerden bir kısmını kullanarak müşterilerine değişik alternatifler sunmaktadır. Uçuşlar için bu katalogdan seçilen menüler ayrıca  belirlenmekte ve özel uçak yemek menüsü olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Hizmet verdiğimiz tüm VIP uçuşlarında uyguladığımız özenli hizmet ve servis anlayışı Sn.Başbanımızın uçuşlarında da aynı şekilde gerçekleştirilmektedir. Sn. Başbakan’a özel 140 çeşit yemek verildiği haberi doğruyu yansıtmamaktadır.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur..

Turkish DO&CO'dan "Başbakan" açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
"partiye nasıl çamur atarım diyen gericiler" bu laf çok güzel. Ama gericiler lafı olmamış. İlericiler olacaktı herhalde....:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
AKP YE NASIL ÇAMUR ATARIM DİYE UĞRAŞAN GERİ ci LER..BİRAZ KAFANIZ ÇALIŞIYORSA O UÇAĞA NORMAL STANDARTLARDA 140 ÇEŞİT YEMEK YÜKLENEMEYECEĞİ KAFANIZ BASMIYORSA SİZE BİŞEY DİYEMİCEM....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BAŞBAKANIN UÇAGI NE ZAMANDAN BU YANA A 340 OLDU DA HABERİMİZ YOK BEE YAA...YAZAN SALLAMA DA İYİ SALLAMIŞŞ.UFAK ATTA BENDE YİYİM...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yazligami gittin Lale ? emekli oldun tabii gidersin .. ahhahahahah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000