23 Ekim 2017, Pazartesi 10:13:29

Turkish Cargo yılın en iyisi seçildi

Turkish Cargo, Asya ve Ortadoğu’da “Yılın Hava Kargo Şirketi” ödülüne layık görüldü.
  • Şeref’in başarısı, din iman dümen gerisi yalan.
  • Başarıların devamını dileriz
  • Asya ve Ortadoğu'yu bırak sen Avrupa'ya bak.
  • En çok müdür+başkan istihdam eden şirket seçilmiş... :))

Turkish Cargo, Asya ve Ortadoğu’da “Yılın Hava Kargo Şirketi” ödülüne layık görüldü.

Eylül ayında kargo ve posta hacmindeki güçlü artış ile birlikte Ocak-Eylül döneminde 810 bin ton rakamına ulaşan ve geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 27 artış başarısı yakalayan Turkish Cargo’nun operasyonel başarısı uluslararası hava kargo otoriteleri tarafından bir kez daha ödüllendirildi.

Turkish Cargo, Asya-Pasifik ve Orta Doğu Bölgeleri’nde, hava kargo taşmacılığı üzerine 33 yıldır faaliyet gösteren ‘Payload Asia’ yayın grubu tarafından her yıl düzenlenen ve hava kargo endüstrisinde fark yaratanların onurlandırıldığı törende bu yılın en prestijli ödülü olan “Yılın Hava Kargo Şirketi’’ ödülüne layık görüldü.

Asya-Pasifik Hava Kargo Dernekleri Federasyonu'nun (FAPAA) resmi yayın organı olan Payload Asia okuyucularının, hava kargo müşterilerinin ve iş ortaklarının  oylaması ile belirlenen kazananlar dünyanın dört bir yanından gelen seçkin davetlilerin katılımıyla düzenlenen törende açıklandı. Yılın en prestijli ödülü büyüme ivmesini sürekli artıran Turkish Cargo’nun oldu.

Küresel büyüme stratejisi ile birlikte Turkish Cargo, Türk Hava Yolları’nın 300 destinasyonda geniş uçuş ağı ile  hizmet veren 313 yolcu uçağı kargo kapasitesine ek olarak 60 ülkedeki 72 destinasyona hava kargo taşımacılığı gerçekleştiren 16 kargo uçağı ile dünyanın en iyi kava kargo taşıyıcısı olma yolunda başarılı adımlar ile ilerliyor.

Turkish Cargo ve uçuş tarifeleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishcargo.com.tr web sitesinden, +90 850 333 0777 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.
 

Turkish Cargo yılın en iyisi seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Şeref ~ 9 ay önce
Şeref’in başarısı, din iman dümen gerisi yalan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
—- ~ 9 ay önce
Başarıların devamını dileriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Devran ~ 9 ay önce
Asya ve Ortadoğu'yu bırak sen Avrupa'ya bak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
can ~ 9 ay önce
En çok müdür+başkan istihdam eden şirket seçilmiş... :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000