26 Haziran 2017, Pazartesi 09:41:03

Turkish Cargo uçağı Brezilya'ya indi

Turkish Cargo'nun Brezilya'ya ilk tarifeli kargo seferini yapan Gediz uçağı, Sao Paulo kentindeki Uluslararası Guarulhos Havaalanı'na indi.
  • Açılması iyi oldu bu ay içinde Brezilyaya uçak ile 2 makina sevkiyatımız vardı tam :) Direk göndermek çok avantajlı olacak :)
  • thy cargo da da ciddi şekilde kendisine yer edinmektedir..karşilikli talep olduğuna göre neden olmasin brezilya ve yeni cargo hatlari açilsin tabiki..rakip havayollarinin dunyanin en uzak ve ücra şehirlerine gittiklerine göre thy neden gitmesin..galiba son sipariş verilen fabrika çikişli 5 tane 777 lerden 2- 3 tanesini vargo uçaği seçeneğine çevirdi diye biliyorum thy nin gorecez..sözleşmesi biten uçaklarin filodan çikarilmasi kadar doğal bir durum olamaz..nasilsa uzun dönem araç kiralama sonucunda araci 1 yil veya 2 veya 3 yil sonra iade ederseniz daha kullanmayacağim demektir ve o kadar..gelişen durumlara göre uçak ihtiyaci olursa hemen bulunur..
  • Good Thy good very good
  • kargo'daki kripto fetocular ne olacak? yurtiçi ve yurtdışındaki uzman,şef,müdürler ve başkan yardımcıları hala yerlerindeler !

Turkish Cargo'nun Brezilya'ya ilk tarifeli kargo seferini yapan Gediz uçağı, Sao Paulo kentindeki Uluslararası Guarulhos Havaalanı'na indi.

Türk Hava Yolları (THY) Brezilya Kargo Müdürü Gökalp Garipbaş ve THY Brezilya İstasyon Müdürü Cüneyt Topuz, uçağı havalimanı yetkilileri ile selamladı.

41 tonluk yüküyle inen uçağı Brezilyalılar su takı ile karşıladı.

Turkish Cargo, İstanbul - Sao Paulo seferiyle hizmet ağına Brezilya'yı da eklemiş oldu.Turkish Cargo uçağı Brezilya'ya indi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Bir Mühendis ~ 1 yıl önce
Açılması iyi oldu bu ay içinde Brezilyaya uçak ile 2 makina sevkiyatımız vardı tam :) Direk göndermek çok avantajlı olacak :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 1 yıl önce
thy cargo da da ciddi şekilde kendisine yer edinmektedir..karşilikli talep olduğuna göre neden olmasin brezilya ve yeni cargo hatlari açilsin tabiki..rakip havayollarinin dunyanin en uzak ve ücra şehirlerine gittiklerine göre thy neden gitmesin..galiba son sipariş verilen fabrika çikişli 5 tane 777 lerden 2- 3 tanesini vargo uçaği seçeneğine çevirdi diye biliyorum thy nin gorecez..sözleşmesi biten uçaklarin filodan çikarilmasi kadar doğal bir durum olamaz..nasilsa uzun dönem araç kiralama sonucunda araci 1 yil veya 2 veya 3 yil sonra iade ederseniz daha kullanmayacağim demektir ve o kadar..gelişen durumlara göre uçak ihtiyaci olursa hemen bulunur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Brazilian technic ~ 1 yıl önce
Good Thy good very good

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iyi de ~ 1 yıl önce
kargo'daki kripto fetocular ne olacak? yurtiçi ve yurtdışındaki uzman,şef,müdürler ve başkan yardımcıları hala yerlerindeler !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000