09 Ağustos 2017, Çarşamba 10:06:34

Türk yolcunun bagajından tüfek çıktı!

Almanya'nın Köln Bonn Havalimanı'nda bavulundan av tüfeği ve mermi çıkan Türk yolcu tutuklandı.
  • Başım bala'da piştofumu unutmuşum hala'da.
  • Almancı işbaşında...
  • kültür farkı. şimdi sen adamlara bunun maksadı düğünde havaya ateş etmek desen hakikaten saçma gelecek. ama bizim saçma kültürlerimiz de var. bakın saçmalı fişekler ile havaya ateş açıyoruz amaç ne bilen burada anlatsın. yani kuru sıkı bile bence bir sorun.
  • Ben yurdum insanının bavula koyup götürmeye çalıştığı o tüfek ile düğünde havaya ateş etmeyi planlamış olabileceğini Alman polisine bildirip muammaya bir son vermek istiyorum.

Almanya'nın Köln Bonn Havalimanı'nda heyecanlı dakikalara yol açan olay, 2 numaralı terminaldeki bir Türk yolcunun güvenlik cihazından geçmek istediği sırada yaşandı. Güvenlik kontrolü sırasında, cihazın ekrana Türk yolcunun bavulunda yer alan av tüfeği ve tüfeğe ait mermiler yansıdı. Bunun üzerine bir görevli, federal polisi aradı. Polis, Türk yolcuyu anında gözaltına adlı.

Federal polis sözcüsü Martin Pauly, 60 yaşındaki Türk yolcu hakkında tutuklama kararı çıktığını belirterek, yolcunun tutuklandığını bildirdi. Ailesi Hollanda'da yaşayan Türk yolcunun, Gaziantep'e uçmasına izin verilmediği belirtilirken, polis sözcüsü, Türk yolcunun silah yasasını ihlal ettiği için hakkında tutuklama emri çıkartıldığını belirti.

Soruşturma devam ediyor

60 yaşındaki Türk yolcunun eşi ve çocukları ile birlikte Türkiye'de bir aile kutlamasına gideceği tespit edildi. Köln Savcısı Natalie Neuen, "Sanığın av tüfeği ile ne planladığı ve başka silahların olup olmadığı henüz belli değil. Soruşturma devam ediyor" dedi.

Uçak, Alman Federal Polisi tarafından kapsamlı bir şekilde arandı.

Türk yolcunun bagajından tüfek çıktı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Ahmet Kaya ~ 11 ay önce
Başım bala'da piştofumu unutmuşum hala'da.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!! ~ 12 ay önce
Almancı işbaşında...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 12 ay önce
kültür farkı. şimdi sen adamlara bunun maksadı düğünde havaya ateş etmek desen hakikaten saçma gelecek. ama bizim saçma kültürlerimiz de var. bakın saçmalı fişekler ile havaya ateş açıyoruz amaç ne bilen burada anlatsın. yani kuru sıkı bile bence bir sorun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tüfek ~ 12 ay önce
Ben yurdum insanının bavula koyup götürmeye çalıştığı o tüfek ile düğünde havaya ateş etmeyi planlamış olabileceğini Alman polisine bildirip muammaya bir son vermek istiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000