03 Mayıs 2017, Çarşamba 09:40:47

Türk Yıldızları'nda FETÖCÜ ihracı

Türk Yıldızları’nın bir önceki filo komutanı Yarbay Şenol Çetin de çıkarılan son kanun hükmünde kararname ile TSK’dan ihraç edildi.
  • fetöcü olduğu iddiasıyla ihraç ediliyor ama tutuklanmıyorsa peşinen kimsenin günahını almayın derim. Ordudan ihraç edilip hatta hapse atılıp daha sonra suçsuz olduğu anlaşılınca serbest bırakılan ve görevine tekrar dönen askerlerimiz de var.
  • Atasözlerini hatırlatalım yine. Delinin biri kuyuya taş atmış, kırk akıllı nasıl çıkaracağını düşüneceğine, kırk deli çıkmış deli deli konuşur olmuş. Önceki gün bunlarlı palazlandıran yoldaşlık edenler dün bunları terörist ilan etti. O zaman bakın bu atasözü ne manaya geliyor. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. O zaman bunlara nasıl güvenir aynı ağızdan hep birlikte terörist terörist şarkısı söyleyebiliyorsunuz? Anlamak mümkün değil. Yavuz Sultan Selim' in tahta çıkışına bir bakın. Bunlar 3 üncü köprüye de onun adını verdiler değil mi? Bu padişah ta daha şehzade iken bir ordu toplayıp legal padişahın kapısına dayanmadı mı? O zaman o da bir anlamda darbeci olmuyor mu? Darbecileri sevmiyorsun da, onun adını niye o köprüye veriyorsun o zaman. Her yanı çelişkilerle dolu bir milletin içinde kalmışız. Bu kafa, Dişi deveyle Erkek deveyi ayırt edemeyen Şamlı kafasıdır ve hala yaşıyor.
  • üzerlerinde TSKnın o şerefli üniformasını taşıyıpta bu adilere kulluk yapıyorlar ya en çok bu üzüyor bizi.vatana millete ihanet edecek kadar ne vaat ediyorda bu serefsiz,vatanı bu kadar kolay satabiliyorlar anlamak zor.neyse layıklarını buluyorlar.Allah böyle hainlerin topununda cezasını versin,o fetö pisliğide bakalım Allaha nasıl hesap verecek.birde kendini kainatın efendisi diye lanse ediyor.sen kimsinde kendini böyle ifade ediyorsun yazıklar olsun onada inananlara ona kulluk edenlerede
  • Mendebur tavlamak için tip gerekseydi ohooo ... hem zeki hem mendebur hem yakışıklı olsun desen fetö 150 yıl alırdı! allahtan 40 yılda uyanıp gereken önlemler alınmaya başladı e tabi oda gariban halk sayesinde :) basta kim vardı değil, bunların başındakini hakkıyla lanetlemeyi becererek kolaydan başlayabildikmi ?

Türk Yıldızları’nın bir önceki filo komutanı Yarbay Şenol Çetin de çıkarılan son kanun hükmünde kararname ile TSK’dan ihraç edildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin gözbebeği olarak nitelendirilen Türk Yıldızları ekibinde filo komutanlığı yapan Yarbay Şenol Çetin görevinden ihraç edildi.

29 Nisan’da yayınlanan son KHK ile ihraç edilen Çetin, Eylül 2016’da görevini dört numaralı gösteri pilotu Binbaşı Esra Özatay’a devretmişti. Yarbay Çetin, üç yıl boyunca Türk Yıldızları ekibinde görev yapmış, son bir yılında ise filo komutanı olmuştu.

©AirportHaber

Türk Yıldızları'nda FETÖCÜ ihracı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

Alp ~ 1 yıl önce
fetöcü olduğu iddiasıyla ihraç ediliyor ama tutuklanmıyorsa peşinen kimsenin günahını almayın derim. Ordudan ihraç edilip hatta hapse atılıp daha sonra suçsuz olduğu anlaşılınca serbest bırakılan ve görevine tekrar dönen askerlerimiz de var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atasözü ~ 1 yıl önce
Atasözlerini hatırlatalım yine. Delinin biri kuyuya taş atmış, kırk akıllı nasıl çıkaracağını düşüneceğine, kırk deli çıkmış deli deli konuşur olmuş. Önceki gün bunlarlı palazlandıran yoldaşlık edenler dün bunları terörist ilan etti. O zaman bakın bu atasözü ne manaya geliyor. Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. O zaman bunlara nasıl güvenir aynı ağızdan hep birlikte terörist terörist şarkısı söyleyebiliyorsunuz? Anlamak mümkün değil. Yavuz Sultan Selim' in tahta çıkışına bir bakın. Bunlar 3 üncü köprüye de onun adını verdiler değil mi? Bu padişah ta daha şehzade iken bir ordu toplayıp legal padişahın kapısına dayanmadı mı? O zaman o da bir anlamda darbeci olmuyor mu? Darbecileri sevmiyorsun da, onun adını niye o köprüye veriyorsun o zaman. Her yanı çelişkilerle dolu bir milletin içinde kalmışız. Bu kafa, Dişi deveyle Erkek deveyi ayırt edemeyen Şamlı kafasıdır ve hala yaşıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 1 yıl önce
üzerlerinde TSKnın o şerefli üniformasını taşıyıpta bu adilere kulluk yapıyorlar ya en çok bu üzüyor bizi.vatana millete ihanet edecek kadar ne vaat ediyorda bu serefsiz,vatanı bu kadar kolay satabiliyorlar anlamak zor.neyse layıklarını buluyorlar.Allah böyle hainlerin topununda cezasını versin,o fetö pisliğide bakalım Allaha nasıl hesap verecek.birde kendini kainatın efendisi diye lanse ediyor.sen kimsinde kendini böyle ifade ediyorsun yazıklar olsun onada inananlara ona kulluk edenlerede

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Lounge ~ 1 yıl önce
Mendebur tavlamak için tip gerekseydi ohooo ... hem zeki hem mendebur hem yakışıklı olsun desen fetö 150 yıl alırdı! allahtan 40 yılda uyanıp gereken önlemler alınmaya başladı e tabi oda gariban halk sayesinde :) basta kim vardı değil, bunların başındakini hakkıyla lanetlemeyi becererek kolaydan başlayabildikmi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000