27 Eylül 2010, Pazartesi 16:16:57

TÜRK KABİN MEMURU ARIYORLAR

Ortadoğulu bir havayolu şirketi, Türkiye’den kabin memuru almak için ilan verdi.
  • Iyi H..... verdikleri icin tercih ediliyorlar orada. Baska kimse gitmez oralara.. Komiksiniz...TurkAir
  • Islerini buyuk bir ozveriyle yapan, yuzlerinden tebessumu eksik etmeyen butun bayan kabin memuru arkadaslarimiza basari dileklerimi iletiyorum. Dr. Aziz Karadeniz
  • En azından değerimizi bilecekleri bir yere gitmiş oluruz. En azından ülkemizi temsil ediyoruz diye kendimizi avuturuz.
  • iyi bir kabin memuru farkli uyruklardaki farkli kulturlerdeki insanlarin farkli beklentilerine dogru cevap verebilendir. bir ingiliz is kadininin bekledigi hizmet ile pakistanli bir iscinin bekledigi hizmet birbirinden farklidir ornegin. onemli olan bu farki gorebilmektir.

Türk kabin memurları güler yüzlü hizmet verdikleri için özellikle Ortadoğulu havayolları tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Ortadoğulu havayolu şirketlerinin, Türk kabin memurlarına ilgisi gün geçtikçe artıyor. Son yıllarda Türkiye’ye düzenledikleri sefer sayılarını artıran Ortadoğulu şirketler, Türk kabin memuru istihdamını da artırdı. Türk kabin memurları, şirketler tarafından güleryüzle ve yolcularla iyi diyalogları sebebiyle tercih ediliyor.

Ortadoğulu bir havayolu şirketi Türk kabin memuru vermek için gazetelere ilan verdi.  Minimum 21 yaşında, sempatik, akıcı ve düzgün İngilizce konuşabilen adaylar havayolunda görev alabilecek. Başvurular, Selma Menkuc adına, hhrc@rakfzbc.ae adresinden yapılabilecek.

TÜRK KABİN MEMURU ARIYORLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 8 yıl önce
Iyi H..... verdikleri icin tercih ediliyorlar orada. Baska kimse gitmez oralara.. Komiksiniz...TurkAir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Islerini buyuk bir ozveriyle yapan, yuzlerinden tebessumu eksik etmeyen butun bayan kabin memuru arkadaslarimiza basari dileklerimi iletiyorum. Dr. Aziz Karadeniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
En azından değerimizi bilecekleri bir yere gitmiş oluruz. En azından ülkemizi temsil ediyoruz diye kendimizi avuturuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
iyi bir kabin memuru farkli uyruklardaki farkli kulturlerdeki insanlarin farkli beklentilerine dogru cevap verebilendir. bir ingiliz is kadininin bekledigi hizmet ile pakistanli bir iscinin bekledigi hizmet birbirinden farklidir ornegin. onemli olan bu farki gorebilmektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000