25 Mart 2010, Perşembe 11:21:51

TÜRK HOSTESLERİ AYAĞA KALDIRAN GÖRÜNTÜLER!

Yeni kurulacak özel havayolu şirketinin, baş hostes seçimi için internette düzenlediği yarışma büyük tepki çekiyor. Hostesleri seks objesi gibi gösteren yarışmaya tepkiler çığ gibi büyüyor.
  • Elbette haklı tepkiler olmuş kabin memurlarından ama haberin içeriği sanırım yanlış yönlendirdi herkesi... Bu web sayfası Unilever'e ait ve Rexona deodorant'ın yeni bir ürün lansmanı için yaptığı değişik bir çalışma.
  • bir deli bir kuyuya taş atmış...
  • gerçekten çok utanç verici....
  • lnyx jet isimli deodorantın böle videosu vardı yurtdışında kesin tr de de çıkıcak işte onun tanıtımı hemen atlamayın ya. bişi olduğu yok yeni havayolları fln yok. sakin..

Airport TV’nin Türk Patent Enstitüsü’nden patentini aldığı ‘Türkiye Hostesini Arıyor’ adlı yarışma projesinin önümüzdeki dönemde yayına girmesi beklenirken, bugünlerde internet sitelerinde dolaşan bir yarışmanın tanıtımı, kabin memurlarını çıldırttı.

Uçuş Meleği Aranıyor adlı yarışmada son üçe kalan Audrey, Lauren ve Katy adlı hostes adayları tanıtım filminde adeta seks objesi gibi gösteriliyor.

Mini etekli hostes adaylarını mülakata alan jüri üyelerinin hosteslerle ilgili yaptıkları çirkin yorumlar ise oldukça dikkat çekici.

Seçilen üç hostesin Jet Havayolları’nda uçuş meleği amiri olacağının belirtildiği yarışmada, hostes adaylarına yolcu rolündeki cansız mankenlere suni teneffüs, masaj ve rahatlatma hareketleri yaptırılıyor, dans etmeleri isteniyor.

Mülakatlar, bir hostes seçiminden çok, manken ya da fotomodel seçimini andırıyor.

Hostes adayları gösterilerini tamamladıktan sonra jüri üyeleri, ‘ Peçete falan yok mu? Ohh, ter bastı ter. 69 ile uçanları falan filan geç bu kızlarla çatır çatır geleceğiz’ gibi çirkin yorumlar yapıyor.

Bu arada hosteslere Jet Havayolları’nda baş uçuş meleği olarak uçma şansı verileceği vaad edilirken Jet Havayolları Türkiye temsilcisi ise kendilerinin bu yarışmadan haberdar olmadığını açıkladı.
 
Türkiye Havayolları Kabin Memurları Derneği’nin ise hostesleri seks objesi gibi gösteren yarışmanın tanıtım filmine sert tepki gösterdi.

TASSA’dan bir yetkili, “Böyle çirkin görüntüler bütün hostesleri zan altında bırakıyor. Hostes seçimlerinde ne bu tür kıyafetler giyiliyor, ne de hostes adayından dans etmesi isteniyor. Bütün kabin memurlarının onurunu kıran bu yarışmayla ilgili gerekli bütün yasal haklarımızı kullanacağız” dedi.

 

 ©AirportHaber ÖZEL

 

TÜRK HOSTESLERİ AYAĞA KALDIRAN GÖRÜNTÜLER!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 8 yıl önce
Elbette haklı tepkiler olmuş kabin memurlarından ama haberin içeriği sanırım yanlış yönlendirdi herkesi... Bu web sayfası Unilever'e ait ve Rexona deodorant'ın yeni bir ürün lansmanı için yaptığı değişik bir çalışma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bir deli bir kuyuya taş atmış...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
gerçekten çok utanç verici....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
lnyx jet isimli deodorantın böle videosu vardı yurtdışında kesin tr de de çıkıcak işte onun tanıtımı hemen atlamayın ya. bişi olduğu yok yeni havayolları fln yok. sakin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000