16 Mart 2018, Cuma 10:10:43

Türk Hava Yolları nabız yokluyor

Türk Hava Yolları, yeni havalimanına yakın bölgede konut talebi hakkında çalışanların nabzını yokladı. Anket düzenleyen THY, çalışanlara ‘Konut projesi ister misiniz?’ diye sordu. Projeye ait daire tipleri ve fiyat bilgileri de verildi.
  • Havak sen bu rakamlari nerden aliyorsun yada kimi kandiriyorsun.2+1 daire 698.000 TL o da minimum mus.3+1 770.000 TL.digerlerini yazmaya bile gerek yok.100 metrekare eve omrumu baglayacak halim yok.O paralara daha guzel seyler yaparim ben.
  • Bu fiyatlar normal piyasa fiyatının bile üstünde.. halbu ki daha ucuz olmalıydı...
  • Hemen alalım hemen üç beş tane nereye doğru d......ruz şakamısınız işçi memur nasıl alsın 400 binlik evi ev alınöası saçma bencede 80 metrekareye 10 yıl bağlı kalıyorsun saçma aşırı saçma hemde bu devşrde ev almak
  • Umariz bu proje gercek olur.

Türk Hava Yolları, yeni havalimanına yakın bölgede konut talebi hakkında çalışanların nabzını yokladı.  Anket düzenleyen THY,  çalışanlara ‘Konut projesi ister misiniz?’ diye sordu. Projeye ait daire tipleri ve fiyat bilgileri de verildi.

Türk Hava Yolları, 29 Ekim’de açılacak yeni havalimanı için hazırlıklarını sürdürürken bir taraftan da o bölgede ortaya çıkacak konut sorunu için arayışa girdi. THY Personel Yönetim Başkanlığı, yeni havalimanına yakın bir bölgede sadece THY çalışanlarına özel konut projesine talep olup olmadığını anketle çalışanlara sordu.
Bugün sona erecek anket sonucuna göre, yeni havalimanı bölgesinde konut projesi için harekete geçilecek. THY’nin çalışanlara gönderdiği bilgilendirme ilanında, yeni havalimanı bölgesinde düşünülen projenin fiyat bilgisi de yer aldı.

2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle tanıtılan projenin görsellerinin de yer aldığı tanıtım broşüründe fiyatlar 289 bin TL ile 466 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.
Yüzde 25’i peşin olarak satın alınacak daireler için peşinat miktarları ise 74 bin TL ile 116 bin TL arasında değişiyor.

©AirportHaber.com


Türk Hava Yolları nabız yokluyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

Eve firmadan gelen son fiyatlari paylasiyorum ~ 4 ay önce
Havak sen bu rakamlari nerden aliyorsun yada kimi kandiriyorsun.2+1 daire 698.000 TL o da minimum mus.3+1 770.000 TL.digerlerini yazmaya bile gerek yok.100 metrekare eve omrumu baglayacak halim yok.O paralara daha guzel seyler yaparim ben.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok pahalı ~ 4 ay önce
Bu fiyatlar normal piyasa fiyatının bile üstünde.. halbu ki daha ucuz olmalıydı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaçmaz bu fırsat !!! ~ 4 ay önce
Hemen alalım hemen üç beş tane nereye doğru d......ruz şakamısınız işçi memur nasıl alsın 400 binlik evi ev alınöası saçma bencede 80 metrekareye 10 yıl bağlı kalıyorsun saçma aşırı saçma hemde bu devşrde ev almak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 4 ay önce
Umariz bu proje gercek olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000