14 Temmuz 2011, Perşembe 16:38:32

TÜRK HAVA KUVVETLERİ: İKİ PİLOTUMUZ ŞEHİT OLDU

Türk Hava Kuvvetleri İzmir'de düşen askeri eğitim uçağı ile ilgili açıklama yaptı.
  • Bence bu iste kesinlikle THY nin bir ihmali vardir, yuzde yuz bundan eminim ben. Islerini hic dogru durust yapmiyor bu bademler canim? Olacak is mi ya? Ayip ayip. Dilekce vermek lazim bu THY hakkinda ya? Kapatsinlar kardesim.
  • *dikkat edin şuraya... Türkiye işçi sınıfıve Kürt özgürlük hareketinin birleşik siyasal iradesiyle daha ileri bir seviyeye ulaşması olanaksız değildir… not; üstelik bir de böyle bir günde yazıyor nispet gibi.13 vatan evladı şehit düşmüşken... bunu kim yazmış biliyormusunuz?hemde dün 13 vatan evladının şehit edildiği günde... bahadır altan,munzur pekgüleç,ali gülçiçek,engin barutçunun Hava iş Sendikasını meçhule sürükleme arkadaşları:SOL DEFTER DE DE YAZI YAZAN yUNUS öZTÜRK...
  • Allah rahmet eylesin . Geride kalanlara sabır versin . Mekanlarının Cennet olduğunu biliyorum .
  • Nur icinde yatsinlar, Allah yakinlarina sabir versin.
Türk Hava Kuvvetleri'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"2'nci Ana Jet Üs Komutanlığı (Çiğli/İZMİR)na ait T-37C uçağı 14 Temmuz 2011 Perşembe günü saat 11:41'de eğitim uçuşu esnasında Urla/İZMİR yakınlarında düşmüştür.

Uçakta bulunan öğretmen pilot Hava Pilot Yüzbaşı Hasan ÖZTÜRK (2001-177) ve pilot adayı Hava Teğmen Erol ER (2010-190) şehit olmuşlardır. Meydana gelen müessir kazanın sebebi araştırılmaktadır.

Şehitlerimize Tanrıdan rahmet, Yüce Milletimize, kederli ailesine ve silah arkadaşlarına başsağlığı dileriz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."
TÜRK HAVA KUVVETLERİ: İKİ PİLOTUMUZ ŞEHİT OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bence bu iste kesinlikle THY nin bir ihmali vardir, yuzde yuz bundan eminim ben. Islerini hic dogru durust yapmiyor bu bademler canim? Olacak is mi ya? Ayip ayip. Dilekce vermek lazim bu THY hakkinda ya? Kapatsinlar kardesim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
*dikkat edin şuraya... Türkiye işçi sınıfıve Kürt özgürlük hareketinin birleşik siyasal iradesiyle daha ileri bir seviyeye ulaşması olanaksız değildir… not; üstelik bir de böyle bir günde yazıyor nispet gibi.13 vatan evladı şehit düşmüşken... bunu kim yazmış biliyormusunuz?hemde dün 13 vatan evladının şehit edildiği günde... bahadır altan,munzur pekgüleç,ali gülçiçek,engin barutçunun Hava iş Sendikasını meçhule sürükleme arkadaşları:SOL DEFTER DE DE YAZI YAZAN yUNUS öZTÜRK...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allah rahmet eylesin . Geride kalanlara sabır versin . Mekanlarının Cennet olduğunu biliyorum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Nur icinde yatsinlar, Allah yakinlarina sabir versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000