25 Ocak 2016, Pazartesi 08:41:32

Turizmciler Antalya'ya direkt sefer istiyor

AK Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, gençler için düzenlenen iki farklı etkinliğe katılarak, deneyimlerini aktardı ve gençlere tavsiyelerde bulundu.
  • Almanya merkezli Involatus Türk hava yollari ve Anadolu Jet ile Almanya ve isvicre den, Antalya ya direk ucuslar koymus. Fikri olan var mi
  • 3.Havalimanin gecikecegi ve Istanbulda yer kalmadigi icin MECBUREN Antalyayi hub yapmak zorundalar.Ben burda 10 seneye yakindir Antalyanin hub olmasi gerektigini yaziyordum ! Kisa ve orta mesafelerde ihtiyac yok.Antalyanin kendi firmalari bu ihtiyaci kapatiyorlar zaten.Ana ihtiyac uzun mesafelerde Kore,Japonya,Kanada,Amerika,Cin,Uzak Rusya ..... gibi.Bu hatlarin doldurula bilmesi icin en az 10-15 tane a330 lazim.Arti bolgesel havacilik yapan firmalarinda Antalyada Avrupanin bolgesel havalimanlarina ucmalari lazim ....
  • Turk siyaseti, omru THY'nin Antalya'ya direkt ucus baslatmasini beklerken son bulmus siyasetciler ile doludur. Bu isin olmamasi icin THy icinde ozellikle de ticaret ve ekip olanlamada guruplar vardir ve surekli Antalya olayina muhalefet ederler.
  • Bu nasıl haber? Nereden direkt sefer isteniyor? Ayıptır yahu,biraz daha dikkat lütfen...

AK Parti Antalya Milletvekili Av. Mustafa Köse, gençler için düzenlenen iki farklı etkinliğe katılarak, deneyimlerini aktardı ve gençlere tavsiyelerde bulundu. 

Köse ayrıca Antalya Havalimanı hakkında da açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara dönüşünde turizm konusunda görüştüğünü söyleyen Köse, “Turizmcilerin Antalya’ya direk sefer istediklerini belirttik. Cumhurbaşkanımız Türk Hava Yolları’nın daha fazla yolcu taşıyabilecek uçak alma planları olduğunu ve Antalya’ya direk uçuş konulması için çalışma yapılacağının müjdesini verdi” dedi.

Toplantıya katılımlarından dolayı AK Parti Kepez Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çivik, Milletvekili Mustafa Köse’ye plaket takdim etti. Toplantı sonunda gençler, Milletvekili Mustafa Köse ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Turizmciler Antalya'ya direkt sefer istiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Antalya ~ 2 yıl önce
Almanya merkezli Involatus Türk hava yollari ve Anadolu Jet ile Almanya ve isvicre den, Antalya ya direk ucuslar koymus. Fikri olan var mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalyali ~ 2 yıl önce
3.Havalimanin gecikecegi ve Istanbulda yer kalmadigi icin MECBUREN Antalyayi hub yapmak zorundalar.Ben burda 10 seneye yakindir Antalyanin hub olmasi gerektigini yaziyordum ! Kisa ve orta mesafelerde ihtiyac yok.Antalyanin kendi firmalari bu ihtiyaci kapatiyorlar zaten.Ana ihtiyac uzun mesafelerde Kore,Japonya,Kanada,Amerika,Cin,Uzak Rusya ..... gibi.Bu hatlarin doldurula bilmesi icin en az 10-15 tane a330 lazim.Arti bolgesel havacilik yapan firmalarinda Antalyada Avrupanin bolgesel havalimanlarina ucmalari lazim ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 2 yıl önce
Turk siyaseti, omru THY'nin Antalya'ya direkt ucus baslatmasini beklerken son bulmus siyasetciler ile doludur. Bu isin olmamasi icin THy icinde ozellikle de ticaret ve ekip olanlamada guruplar vardir ve surekli Antalya olayina muhalefet ederler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İrfan ~ 2 yıl önce
Bu nasıl haber? Nereden direkt sefer isteniyor? Ayıptır yahu,biraz daha dikkat lütfen...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000