30 Temmuz 2011, Cumartesi 09:55:42

TÜRBÜLANS KABİN EKİBİNİ VURDU

Air Mauritius'a ait Airbus A340-300 tipi yolcu uçağı inişe kısa bir süre kala türbülansa girdi. Uçakta bulunan 78 yolcudan yedi kişi ciddi şekilde yaralandı.
  • ok abi hayal bu yada ne bilim bilmem ne işte :) İşçiler kardeş Patron kalleş :) bir de şu var tabi. Türbülans kaşınma sabrımızı taşırma falan filen. Anlayan anlıyor zati
  • bencede arkadaşım yani bu yönetimle olacak iş mi kesinklikle değişmeli ve türbülanslara artık son verilmeli zaaa:)))))
  • aır maritus başlıklı yorumcu fener bahçeden bahsediyor.anladım.eğtim şart abi..
  • "AIR MAURITIUS" HAKİKATEN ALEM YORUMCUSUN.ŞU TÜRBİLANS İLE YÖNETİM ARASINDAKİ BAĞLANTIYI BİR AÇIKLASANDA BİZDE ANLASAK.
Air Mauritius Havayolları'nın MK-852 sefer sayılı Johannesburg - Mauritius seferini yapan yolcu uçağı inişine kısa bir süre kala türbülansa girdi.

Yaşanan türbülansın ardından havaalanına güvenle iniş yapan uçaktaki 78 yolcudan yedisinin ciddi şekilde yaralandığı belirtildi.

Yapılan açıklamada yaralananlardan altısının kabin ekibinden olduğu ifade edilirken, diğer yaralının bir yolcu olduğu açıklandı.

Havalimanından ambulanslarla hastaneye götürülen yaralılardan beşinin durumunu iyi olduğu ve taburcu edildiği, diğer iki kişinin ise durumlarının ciddiyetini koruduğu ifade edildi.
TÜRBÜLANS KABİN EKİBİNİ VURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 7 yıl önce
ok abi hayal bu yada ne bilim bilmem ne işte :) İşçiler kardeş Patron kalleş :) bir de şu var tabi. Türbülans kaşınma sabrımızı taşırma falan filen. Anlayan anlıyor zati

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bencede arkadaşım yani bu yönetimle olacak iş mi kesinklikle değişmeli ve türbülanslara artık son verilmeli zaaa:)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
aır maritus başlıklı yorumcu fener bahçeden bahsediyor.anladım.eğtim şart abi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
"AIR MAURITIUS" HAKİKATEN ALEM YORUMCUSUN.ŞU TÜRBİLANS İLE YÖNETİM ARASINDAKİ BAĞLANTIYI BİR AÇIKLASANDA BİZDE ANLASAK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000