15 Eylül 2010, Çarşamba 11:30:52

TUNCAY DOĞANER'E HAK VERMEMEK ELDE Mİ?

AirportHaber yazarlarından Murat Herdem, havacılık medyasını köşesine taşıdı. Peki, Herdem neden Tuncay Doğaner'e hak verdi? İşte o yazı...
  • Beşiktaşlı sadece Beşiktaşı konuşur,çünkü kalbinin üstündeki armasında TÜRK bayrağını taşıyan sadece Beşiktaştır!!!diğerleri onu takip eden üvertürlerdir!
  • Havacılık sektörü baştan aşağı kötü yöneticilerin işgali altında olup, kötü yönetilmektedir. Bu güne kadar batan yaklaşık 45 şirketin tamamı kötü yönetimin kurbanları olmuşlardır. Sağınıza solunuza bakarsanız kimse ders almamış. Batışlar devam edecek
  • Cin atasozu: Aynaya bakmaya herkes kendinden baslarsa sorunlar cozulur!
  • Tuncay Doğaner in hataları yok değildir vardır.Ama her halükarda bugün sektörde var olan isimleri 2 ye katlar 4 e böler karekökünü alır..Akıllı insanı zeki insanı sevmez bu camia.. Çünkü akıllı geçnip kafatası boşluğunda beyin olduğunu zanneden çok adam vardır havacılık dünyasında.. kendini bir şey zannedip etrafa b..k atmayı meziyet zanneden kimler geldi kimler geçiyor !!!Tuncay mesleki yönden herzaman takdir ettiğim bir insandır. hayatı başarı ve takdir belgeleriyle dolu olan bir insandır.Şu anda bulunduğu sessiz konumu haketemeyen bir insandır..Ona bu tezgahı kuranlara cevap vermesi için sırasını bekleyen sabırlı bir insandır..

İki Galatasaray taraftarı yan yana gelince Fenerbahçe’yi konuşur, iki Beşiktaş taraftarı da öyle… Bir Beşiktaş bir Galatasaray taraftarı yan yana gelince konu yine kendi takımları değil Fenerbahçe olur. Fenerbahçe yenilir konuşulur, yener konuşulur. Şampiyon olduğunda da konuşulur, olamadığında da… Hatta olamadığında şampiyondan daha çok konuşulur.

Bunu bir Fenerbahçeli olduğum için söylemiyorum, gerçekten de bu böyledir.

Bunun adına ne derseniz deyin, ister en popüler takım olduğu için deyin, ister en başarılı, isterseniz başka bir şey…

Şimdi bu futbol konusu da nereden çıktı demeyin! Size doğru gelir ya da gelmez ama bir teşbih yapmak istiyorum.

AirportHaber yazarlarından Murat Herdem'in kaleme aldığı yazının tamamı için TIKLAYIN

TUNCAY DOĞANER'E HAK VERMEMEK ELDE Mİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Beşiktaşlı sadece Beşiktaşı konuşur,çünkü kalbinin üstündeki armasında TÜRK bayrağını taşıyan sadece Beşiktaştır!!!diğerleri onu takip eden üvertürlerdir!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Havacılık sektörü baştan aşağı kötü yöneticilerin işgali altında olup, kötü yönetilmektedir. Bu güne kadar batan yaklaşık 45 şirketin tamamı kötü yönetimin kurbanları olmuşlardır. Sağınıza solunuza bakarsanız kimse ders almamış. Batışlar devam edecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Cin atasozu: Aynaya bakmaya herkes kendinden baslarsa sorunlar cozulur!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tuncay Doğaner in hataları yok değildir vardır.Ama her halükarda bugün sektörde var olan isimleri 2 ye katlar 4 e böler karekökünü alır..Akıllı insanı zeki insanı sevmez bu camia.. Çünkü akıllı geçnip kafatası boşluğunda beyin olduğunu zanneden çok adam vardır havacılık dünyasında.. kendini bir şey zannedip etrafa b..k atmayı meziyet zanneden kimler geldi kimler geçiyor !!!Tuncay mesleki yönden herzaman takdir ettiğim bir insandır. hayatı başarı ve takdir belgeleriyle dolu olan bir insandır.Şu anda bulunduğu sessiz konumu haketemeyen bir insandır..Ona bu tezgahı kuranlara cevap vermesi için sırasını bekleyen sabırlı bir insandır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000