18 Mayıs 2015, Pazartesi 15:40:17

TÜM DETAYLAR BU KİTAPTA TOPLANDI

Türkiye’nin ilk “uçak kazaları” kitabı olma özelliğini taşıyan ‘Türk Sivil Havacılık Tarihine Damga Vuran Uçak Kazaları” kitabı okuyuculardan büyük ilgi gördü.
  • olabılırdı yenı basladım okumaya ama turkıye havacılıgına pek degınılmemıs kıtabı bıtıremedım daha ama bıtırınce butun goruslerımı paylasacagım suannda %75 diyebilirim basarı ıcın...
  • Önce insanımızın uçuş korkusunu azaltacak kitaplar yazalım. Sonra kazalar. Zaten uçağa binmeye korkuyorduk, kitap raflarında bu korkuyla yuzlesmelimiyiz ? Bana erken geliyor.
  • Milletin uçası varken şu kaza işlerinden bahsetmesek ▪▪▪
  • Kitapyurdunda 14 tl şuan

Türkiye’nin ilk “uçak kazaları” kitabı olma özelliğini taşıyan ‘Türk Sivil Havacılık Tarihine Damgasını Vuran Uçak Kazaları” kitabı okuyuculardan büyük ilgi gördü.

35’in üzerinde sivil uçak kazasına yer verilen kitapta, Türk sivil havacılık tarihindeki kazalara ait çarpıcı bilgiler verildi. Kitapta birçoğu ilk kez yayınlanan 36 kitap kullanıldı. Fotoğraflar için dünyanın çeşitli yerlerindeki 13 farklı kişinin arşivlerinden yararlanıldı.

Toplam 5 farklı resmi rapordan bilgiler alındı ve yüzlerce saat süren arşiv çalışması yapıldı. İki yıllık çalışma süreciyle tamamlanan 270 sayfalık kitabın ilk baskısı okuyuculardan büyük ilgi gördü.

Başta D&R olmak üzere pek çok seçkin kitapçı ve kitap satan tüm internet sitelerinden kitap temin edilebilen kitabın çok yakında ikinci baskıya gireceği kaydedildi.

TÜM DETAYLAR BU KİTAPTA TOPLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

daha detaylı ~ 3 yıl önce
olabılırdı yenı basladım okumaya ama turkıye havacılıgına pek degınılmemıs kıtabı bıtıremedım daha ama bıtırınce butun goruslerımı paylasacagım suannda %75 diyebilirim basarı ıcın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Önce insanımızın uçuş korkusunu azaltacak kitaplar yazalım. Sonra kazalar. Zaten uçağa binmeye korkuyorduk, kitap raflarında bu korkuyla yuzlesmelimiyiz ? Bana erken geliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Milletin uçası varken şu kaza işlerinden bahsetmesek ▪▪▪

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kitapyurdunda 14 tl şuan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000