25 Haziran 2014, Çarşamba 17:48:23

TRABZON'DA İKİNCİ PİST HEYECANI

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Havalimanı'na ikinci pist yapılmasına ilişkin, "3 milyon lira olan proje çalışmasının tamamlanmasının ardından havaalanımızda ikinci pistin yapım çalışmalarına başlanacak" dedi.
  • Bakin arkadaslar gereksiz yere tartismaya hic gerek yok burda herkez hakli ama bn bizzat havalimaninin yakininda oturuyorum ve gercekten solemeliyimki cok fazla ucak iniyor hic bos durmuyor ve ne yazikki dunyanin en buyuk kargo ucagi olan antonov an 225 trabzona inis izni alamadi cunku pist ortalamanin altinda kaldi bu yuzden taa gidip samsuna indi. Ikinci pistin yapilmasi fena mi olur simdi. Neden bole davraniyosunuz . Kapasite artar ustelik orgi ve rize havaalanlarinin yapilmasi trabzonun kapasitesini etkilemez . Eger ikinci pist gelirse yeni hatlar acilir ve kapasite buyur ustelik mevcut pist cok yetersiz ve eski sonucta yaklasik 57 yillik bir pistten soz ediyoruz.kim ne derse desin bnce bu pist yapilmali yada mevcut pist bakima alinip 3000 metreye kadar uzatilmali.bnce bu projeler trabzona yakisir ustelik havalimaninin alt tarafinda yer alan tesisler akyaziya yapilan dolguya tasinacak yani yeri bosalacak bu bolgede doldurularak ikinci pist yapilabilir.
  • Talpa uyuma Fatih diye yazıp Pilotlara hakaret eden bu şahsı ıp sinden tespit ettirip dava et.
  • Senin gibin kuslari cok avladim ben kusbeyinli pilot karadeniz mezarin olmasin dikat et kanatlarin kirilir hamsilere yem olursun!!!!
  • Hayirdir ya bu ne kiskanclik trabzona kactane tarifeli kactane charter kactane business kactane kargo seferi ayrica nato ve usaf seferi yapiliyor bilginiz varmi ? Cahil cuhela atip tutmayin ya

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Havalimanı'na ikinci pist yapılmasına ilişkin, "3 milyon lira olan proje çalışmasının tamamlanmasının ardından havaalanımızda ikinci pistin yapım çalışmalarına başlanacak" dedi.

Gümrükçüoğlu, yaptığı açıklamada, Trabzon Havaalanı'na ikinci pist yapılması için ön hazırlıkların 2009'da başladığını belirtti.

Yerel seçimler öncesinde Trabzon'a gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a konuyu arz ettiklerini ifade eden Gümrükçüoğlu, şunları belirtti:

"Başbakan Erdoğan'ın talimatı ile 3 milyon lira proje bedeli olan çalışmanın başlatılması için 2014 programına 400 bin lira ödenek konuldu. Başbakan Erdoğan'a, geçtiğimiz günlerde belediyemize gerçekleştirdiği ziyarette konuyu tekrar hatırlattık. Başbakanımız projenin gerçekleşmesinin akabinde yatırıma sevk edileceğini bizlere söyledikleri gibi Meydan Parkı'nda gerçekleştirdikleri halk konuşmasında da vatandaşlarımıza ve kamuoyuna deklare ettiler. 3 milyon lira olan proje çalışmasının tamamlanmasının ardından havaalanımızda ikinci pistin yapım çalışmalarına başlanacak."

TRABZON'DA İKİNCİ PİST HEYECANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

trabzona yakisir ~ 3 yıl önce
Bakin arkadaslar gereksiz yere tartismaya hic gerek yok burda herkez hakli ama bn bizzat havalimaninin yakininda oturuyorum ve gercekten solemeliyimki cok fazla ucak iniyor hic bos durmuyor ve ne yazikki dunyanin en buyuk kargo ucagi olan antonov an 225 trabzona inis izni alamadi cunku pist ortalamanin altinda kaldi bu yuzden taa gidip samsuna indi. Ikinci pistin yapilmasi fena mi olur simdi. Neden bole davraniyosunuz . Kapasite artar ustelik orgi ve rize havaalanlarinin yapilmasi trabzonun kapasitesini etkilemez . Eger ikinci pist gelirse yeni hatlar acilir ve kapasite buyur ustelik mevcut pist cok yetersiz ve eski sonucta yaklasik 57 yillik bir pistten soz ediyoruz.kim ne derse desin bnce bu pist yapilmali yada mevcut pist bakima alinip 3000 metreye kadar uzatilmali.bnce bu projeler trabzona yakisir ustelik havalimaninin alt tarafinda yer alan tesisler akyaziya yapilan dolguya tasinacak yani yeri bosalacak bu bolgede doldurularak ikinci pist yapilabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Talpa ~ 4 yıl önce
Talpa uyuma Fatih diye yazıp Pilotlara hakaret eden bu şahsı ıp sinden tespit ettirip dava et.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fatih ~ 4 yıl önce
Senin gibin kuslari cok avladim ben kusbeyinli pilot karadeniz mezarin olmasin dikat et kanatlarin kirilir hamsilere yem olursun!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hayirdir ya bu ne kiskanclik trabzona kactane tarifeli kactane charter kactane business kactane kargo seferi ayrica nato ve usaf seferi yapiliyor bilginiz varmi ? Cahil cuhela atip tutmayin ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Açıklama ~ 4 yıl önce
Öncelikle şunu açıklayayım, bu haber için ilk yorumumdur :) DHMİ istatistiklerine göre Trabzon için Mayıs sonu itibarı ile; İç Hat:8.868, Dış Hat:4.856, Toplam:13.724 sefer olarak gözüküyor. Aynı şekilde tek pist bulunan Ankara Esenboğa için; İç Hat:31.682, Dış Hat:10.383, Toplam:42.065 yazmış. Bir başka tek pistli ve Ankara'yı 2'ye katlayan Sabiha Gökçen'den bahsetmiyorum bile. Bu bağlamda ikinci pisti ben de anlamadım... Bilgi; http://www.trabzon.dhmi.gov.tr/havaalanlari/istatistik.aspx?hv=8#.U7JaTPl_tUU

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000