11 Nisan 2013, Perşembe 19:42:33

TRABZON'DA ARIZALANAN UÇAĞI İTTİLER

Trabzon Havalimanı'nda kalkış yapmak üzereyken arızalanan Alman bayraklı ambulans uçak, görevliler tarafından aprona kadar itilerek götürüldü.
  • karadeniz fıkrası gibi temel birgün ucaga biner fakat ucak calışmayınca apronda .......:)))) türk usulü karadeniz fıkrası gibi görüntü....
  • O da bişey mi Kasım abi bize 300 ittirdi eski hangarda sığmayınca. :) mantıklıydı ama. :)
  • Uçak alman uçağı olunca espriler gırla gidiyor.Türk uçağı olsaydı sayfalarca nefret, kin dolu yorum yapılırdı. Bu arada uçak 1977 modeldir. Ekibe geçmiş olsun.
  • Havacılık tazminatını tavandan alan tiplerden niye yoktu itenlerin içinde? Fildişi kulelerinde keyifle çaylarını yudumlayıp "Orhan baba"larından arabesk iltimaslara akmak güzel tabi! Havacılık tazminatında hakkı yenenlerin ahirette iki eli de, babalarının ve öz evlat muamelesi yaptıklarının yakasında olacak!

Trabzon'dan bugün saat 15.00 sıralarında Almanya'ya gitmek üzere havalanmak için pist başına giden D-CJPG tescilli Alman bayraklı 'Learjet 35A' model ambulans uçak, motorundaki bir arıza nedeniyle hareket kabiliyetini yitirdi. Havalimanı itfaiyesi uçağın yanına giderek herhangi bir aksaklığa karşı önlem alırken, Trabzon Havalimanı pisti bir süre için hava trafiğine kapatıldı.

Uçak, görevlilerin yardımıyla itilerek önce taksi yoluna sonra aprona götürüldü. Havalimanı görevlisi ve mürettebattan oluşan 15 kişilik grup uçağı iterken ortaya ilginç bir görüntü çıktı. Uçak yaklaşık 20 dakikalık uğraşın ardından aprondaki park alanına çekildikten sonra havalimanında uçuşlar normale döndü.

Yetkililer, uçağın motorunda meydana gelen arızanın giderilmesi için ekip geleceğini söyledi.(Hürriyet)

TRABZON'DA ARIZALANAN UÇAĞI İTTİLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

adfvdfv ~ 5 yıl önce
karadeniz fıkrası gibi temel birgün ucaga biner fakat ucak calışmayınca apronda .......:)))) türk usulü karadeniz fıkrası gibi görüntü....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mng ~ 5 yıl önce
O da bişey mi Kasım abi bize 300 ittirdi eski hangarda sığmayınca. :) mantıklıydı ama. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hoşgörü Melekleri ~ 5 yıl önce
Uçak alman uçağı olunca espriler gırla gidiyor.Türk uçağı olsaydı sayfalarca nefret, kin dolu yorum yapılırdı. Bu arada uçak 1977 modeldir. Ekibe geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tazminatı ~ 5 yıl önce
Havacılık tazminatını tavandan alan tiplerden niye yoktu itenlerin içinde? Fildişi kulelerinde keyifle çaylarını yudumlayıp "Orhan baba"larından arabesk iltimaslara akmak güzel tabi! Havacılık tazminatında hakkı yenenlerin ahirette iki eli de, babalarının ve öz evlat muamelesi yaptıklarının yakasında olacak!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000