20 Ekim 2010, Çarşamba 15:49:42

TÖSHİD'TEN TAM SAYFA İLAN

Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Sivil Havacılık Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru'ya TÖSHİD'e desteklerinden dolayı tam sayfa teşekkür ilanı verdi.
  • Dusunsenize, Almanya da ozel hava yollari sirketlerinin birlesip Bakana methiyeler duzen tam sayfa ilan verdiklerini, Gercek ve gelsimis demokrasilerde boyle rezillik olmaz
  • Havacılıkta seyrüsfer ve işletme hizmetlerini başarıyla sürdüren DHMİ ,bu kurumun yöneticileri ve çalışanlarını TÖSHİD unutmuş galiba.. ?
  • TÖSHİD güçbela bütçesini denkleştiren, üyelerinden zor para toplayan bir kuruluş. Yağcılık için parayı kimden bulmuş? Ayıp yahu!
  • ilani verenler ne kadar vergi odemis onun listesini de gorsek? oyle alkislasak?
Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD) yayınladığı teşekkür ilanında şu ibareler yer aldı;

"Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a; ulaştırmanın tüm alanlarında olduğu gibi, Türk sivil havacılık sektörünün de ufkunu açarak, dünyayı şaşırtacak hızla büyümesini sağlayan "Her Türk vatandaşı hayatında en az bir kez uçağa binecektir" hedefinin gerçekleşmesi için bizlere ışık tutan,

Ulaştırma Bakanımız Sayın Binali Yıldırım'a; vermiş oldukları destek ve göstermiş oldukları hassasiyetten ötürü en samimi duygularımızla şükranlarımızı sunuyoruz.

Havacılık sektörümüzün dünya standartlarına ulaşmasında gösterdiği gayretlerin neticesinde ülkemiz adına gurur verici bir başarıya daha imza atarak, EUROCONTROL "Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatı" Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Sivil Havacılık Genel Müdürümüz Sayın Dr. Ali Arıduru'yu kutluyor, uluslararası havacılık kuruluşlarının yönetim kademelerinde aldığı görevlerde, sektörümüze verdiği desteklerden ötürü teşekkürlerimizi sunuyor ve başarılarının her zamanki gibi artarak devam etmesini diliyoruz.

İŞTE O İLAN

TÖSHİD'TEN TAM SAYFA İLAN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Dusunsenize, Almanya da ozel hava yollari sirketlerinin birlesip Bakana methiyeler duzen tam sayfa ilan verdiklerini, Gercek ve gelsimis demokrasilerde boyle rezillik olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Havacılıkta seyrüsfer ve işletme hizmetlerini başarıyla sürdüren DHMİ ,bu kurumun yöneticileri ve çalışanlarını TÖSHİD unutmuş galiba.. ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TÖSHİD güçbela bütçesini denkleştiren, üyelerinden zor para toplayan bir kuruluş. Yağcılık için parayı kimden bulmuş? Ayıp yahu!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ilani verenler ne kadar vergi odemis onun listesini de gorsek? oyle alkislasak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000