13 Ekim 2016, Perşembe 10:37:51

Top Air Uçuş Akademisi’nde bir ilk

İstanbul merkezli uçuş eğitimleri veren Top Air Uçuş Akademisi, Türkiye’de ilk kez moduler IR(A) eğitimlerini Airbus 320 ve Boeing 737NG simulatörlerinde vermeye başladı.
  • Bari şekli düzgün Bi öğrencinin fotosunu koysaydınız.adam at hırsızı gibi soldaki
  • Çok mantıklı
  • Hamit hocam piyasadaki çok ender bulunan değerli bir kaptandır. Önce eleştiri yapmak için onun tecrubelerine ulaşmanız gerekir.Daha ppl ini cpl ini yeni almış daha kanatları yeni oluşmuş yavri kuşlar eleştiri yapınca biraz komik oluyor :) Hamit hocam insana değer veren ve gönül kırmayan birisidir.Uçuş okullarında hak yemeyen insan gibi davranan hocalara çok çok nadir rastlanır. Görmüş geçirmiş öğrenciler çok iyi bilir.
  • Vayyg Emrah kardes yakisikli cikmissin

İstanbul merkezli uçuş eğitimleri veren Top Air Uçuş Akademisi, Türkiye’de ilk kez moduler IR(A) eğitimlerini Airbus 320 ve Boeing 737NG simulatörlerinde vermeye başladı.

Top Air Uçuş Akademisi’nde pilotaj eğitimi alan pilot adayları, modüler IR (A) eğitimlerini havayolu pilotlarının kullandığı Airbus 320  simülatöründe gerçekleştirdi.

Türkiye'de ilk kez modüler IR(A) eğitimlerini Airbus A320 full flight simulatörde veren Top Air Uçuş Akademisi’nde eğitim alan öğrenciler toplamda  50 saat olan uçuş ve simülatör eğitimlerinin ilk 20 saatini  Airbus A320 veya B737NG simülatöründe verecek.

Gerçek bir Airbus 320 simülatöründe ilk eğitimi 20 Eylül’de Top Air Modüler IR(A) eğitimlerine başlayan öğrenciler aldı. Havayolları pilotlarının kullandığı Airbus A320 FFS simülatöründe uçuş deneyimi yaşayan öğrenciler, eğitimlerden oldukça memnun kaldı.

Top Air Uçuş Akademisi yer dersi eğitimlerini İstanbul Beylikdüzü’nde simülatör eğitimlerini Yeşilköy’deki IFTC merkezinde, uçuşlarını ise Çorlu Havalimanı’nda yapıyor.Top Air Uçuş Akademisi’nde bir ilk

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

Reklam ~ 2 yıl önce
Bari şekli düzgün Bi öğrencinin fotosunu koysaydınız.adam at hırsızı gibi soldaki

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mezun ~ 2 yıl önce
Çok mantıklı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hocam ~ 2 yıl önce
Hamit hocam piyasadaki çok ender bulunan değerli bir kaptandır. Önce eleştiri yapmak için onun tecrubelerine ulaşmanız gerekir.Daha ppl ini cpl ini yeni almış daha kanatları yeni oluşmuş yavri kuşlar eleştiri yapınca biraz komik oluyor :) Hamit hocam insana değer veren ve gönül kırmayan birisidir.Uçuş okullarında hak yemeyen insan gibi davranan hocalara çok çok nadir rastlanır. Görmüş geçirmiş öğrenciler çok iyi bilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mağdur ~ 2 yıl önce
Geçmişi bir araştırın bu sahış kaç kişiyi dolandırdı Neden memleketi İran'a gitmiyor
Vayy ~ 2 yıl önce
Vayyg Emrah kardes yakisikli cikmissin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 2 yıl önce
Çıkmışsın? standart olarak nasıl?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000