01 Mart 2017, Çarşamba 14:39:19

Top Air pilotaj eğitiminde vites yükseltti

Çorlu’da uçuş eğitimlerini sürdüren Top Air Uçuş Akademisi, fast track ATLP eğitimlerine başladı.
  • Bu işe, bir havacılık geçmişiniz yok ise. Uçağı ilk defa burada görecekseniz girmeyin. Ya da paraya kıyıp avrupada tamamlayın eğitiminizi. İngilizceyi de uçuş okuluyla beraber ilerletirim diyorsanız o iş öyle olmuyor. İngilizce işini halletmiş olmalısınız. O soruları da ezberlemeyin, konuyu öğrenin. Hem mülakatlarda hem de ilerleyen zamanda karşınıza çıkacaklar. Piyasada iş yok diye insanların hevesini de kırmayın. Öyle yada böyle kendini geliştirmiş adam işe kabul ediliyor. Sxs'in hollandalı ve alman aldığı doğrudur ama Türklerin yanında iki elin parmaklarının sayısını geçmez. O da sadece AYT'de. Diğer baselerde neredeyse hiç yok. Uçuş okulu zaten bu iş için araçtır. Öğrenci oturup çalışmadıkça en iyisi bile ( TRde herhalde Ayjet, Anadolu Üniyi saymadım o bir üniversite mecbur çalışacak dersleri geçmek için ) size sınıf açmaktan öteye gidemiyorlar. Hem eğitimler hem de hocalar update değil. Çoğu da airline görmemiş. İşleyişten bihaber.
  • Yapmayın etmeyin.. iş falan yok..bu kadar emek ve parayı verip sonuçta geleceğiniz nokta asgari ücretle uçabilmek için yalvarmak. Sektör açılsa ne olacak? Zaten yüzlerce fo işsiz sırada bekliyor.
  • Her kes pilot olamaz. Bir kere turkiyede zor turkler akilidir fakat. Alt yapi yok size ders veren hocalar Ucakciligi nerde ogrendiler, Paraniz varsa gelin USA. Ya. Filoridada ucus okulu var Orada iki sene iyi egitim gorun , ondan sonra cok guzel is bulursunuz,
  • Arkadaslar butun meseale Ne biliyomusunuz ? Turkiyede insanlar bussinesle pilotlugu karistiriyo!!! Adam 90 € yarirsam nekadar getirisi olurun pesinde ! Pilot olmanin degil !! Pilot olmak sanat gibidir yetenek ve gonulden sevmek gerek .. para hasaplari yapacaksan git is yeri ac kimseninde Canini yakma! Batacaksanda kendin batarsin... 300 yolcu insan hayati arkanda unutma!!!

Çorlu’da uçuş eğitimlerini sürdüren Top Air Uçuş Akademisi, fast track ATPL eğitimlerine başladı.

Teori eğitimlerine Beylikdüzü’nde pilotaj eğitimlerine Çorlu’da devam eden Top Air Uçuş Akademisi, dört kişilik sınıflarda fast track ATPL eğitimlerinde kapasite artırma kararı aldı. 2017 eğitim yılı içerisinde aralıksız, planlı ve kaliteli bir eğitim sunabilmek için 14 ay garantili Fast Track kapasitesini artıran Top Air Uçuş Akademisi, çalışan veya çalışarak pilotaj eğitimine katılacak olan öğrenciler içihse sayı düşürme kararı aldı.  En fazla 4 kişilik sınıflardan oluşan Fast Track ATPL eğitimleri için öğrencilere kurum tarafından 14 ay eğitim süre garantisi verileceği kaydedilirken bu sayede eğitimde hız ve kalitenin artırılmasının amaçlandığı öğrenildi.

Öte yandan Mart ayından itibaren IR(A) eğitimlerine katılacak öğrencilerin toplam 50 saatlik eğitimlerinin 35 saati Airbus A320 ve Boeing B737 simülatörlerinde gerçekleştirecek. Daha önce  IR(A) eğitimlerinin toplam 20 saati IFTC Simülatör Merkezi’nde olan A320 veya B737 simülatörlerinde gerçekleştiriliyordu.Top Air pilotaj eğitiminde vites yükseltti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (85)

Sxs fo ~ 1 yıl önce
Bu işe, bir havacılık geçmişiniz yok ise. Uçağı ilk defa burada görecekseniz girmeyin. Ya da paraya kıyıp avrupada tamamlayın eğitiminizi. İngilizceyi de uçuş okuluyla beraber ilerletirim diyorsanız o iş öyle olmuyor. İngilizce işini halletmiş olmalısınız. O soruları da ezberlemeyin, konuyu öğrenin. Hem mülakatlarda hem de ilerleyen zamanda karşınıza çıkacaklar. Piyasada iş yok diye insanların hevesini de kırmayın. Öyle yada böyle kendini geliştirmiş adam işe kabul ediliyor. Sxs'in hollandalı ve alman aldığı doğrudur ama Türklerin yanında iki elin parmaklarının sayısını geçmez. O da sadece AYT'de. Diğer baselerde neredeyse hiç yok. Uçuş okulu zaten bu iş için araçtır. Öğrenci oturup çalışmadıkça en iyisi bile ( TRde herhalde Ayjet, Anadolu Üniyi saymadım o bir üniversite mecbur çalışacak dersleri geçmek için ) size sınıf açmaktan öteye gidemiyorlar. Hem eğitimler hem de hocalar update değil. Çoğu da airline görmemiş. İşleyişten bihaber.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xq ~ 1 yıl önce
SXS'in iyi durumda olması, Türk sivil havacılığının iyi durumda olduğunu göstermez.
Sxs fo'ya ~ 1 yıl önce
Zaten yorumunda şunu açıkça söylemişsin ''Öğrenci oturup çalışmadıkça en iyisi bile ( TRde herhalde Ayjet, Anadolu Üniyi saymadım o bir üniversite mecbur çalışacak dersleri geçmek için ) size sınıf açmaktan öteye gidemiyorlar. Hem eğitimler hem de hocalar update değil. Çoğu da airline görmemiş. İşleyişten bihaber.'' Yani diyorsun ki öğrenci çalışarak kendi kendini yetiştirecek yoksa kurumdan pek birşey beklemesin eldeki malzeme bu diyorsun!? Eeee o zaman öğrenci o kadar parayı bu okullara vermesinde kendisi otursun kendi kendine lisans versin oldu olacak :). Yahu Allah aşkına özrü kabahatinden büyük misali, açıklamanız ve çözümlemenizde durumun aslında ne kadar acı bir halde olduğunu kanıtlıyıor. Yakmayın kardeşim madem kendinizi!
Arkadaşlar ~ 1 yıl önce
Yapmayın etmeyin.. iş falan yok..bu kadar emek ve parayı verip sonuçta geleceğiniz nokta asgari ücretle uçabilmek için yalvarmak. Sektör açılsa ne olacak? Zaten yüzlerce fo işsiz sırada bekliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski bir airliner ~ 1 yıl önce
Doğru açıklama ve yorum..
Andes daglarinda Seyreledim sizleri. Hanginiz pilot haginiz cirak ~ 1 yıl önce
Her kes pilot olamaz. Bir kere turkiyede zor turkler akilidir fakat. Alt yapi yok size ders veren hocalar Ucakciligi nerde ogrendiler, Paraniz varsa gelin USA. Ya. Filoridada ucus okulu var Orada iki sene iyi egitim gorun , ondan sonra cok guzel is bulursunuz,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan pilot ~ 1 yıl önce
Arkadaslar butun meseale Ne biliyomusunuz ? Turkiyede insanlar bussinesle pilotlugu karistiriyo!!! Adam 90 € yarirsam nekadar getirisi olurun pesinde ! Pilot olmanin degil !! Pilot olmak sanat gibidir yetenek ve gonulden sevmek gerek .. para hasaplari yapacaksan git is yeri ac kimseninde Canini yakma! Batacaksanda kendin batarsin... 300 yolcu insan hayati arkanda unutma!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000