22 Ekim 2015, Perşembe 08:11:10

Tokat'ta havalimanı heyecanı

Tokat'a uluslararası standartlardaki büyük uçakların iniş ve kalkış yapacağı yeni havalimanı için kamulaştırma çalışmalarında ifraz işlemleri başladı.
  • Tokatlilar birbirini yerken zonguldakli antepli maraşlı hizmet için gelip buralara yorum atmış yapılan iş kötü olmaz bırakın bu istemezuk ayaklarını arkadaşlar bir çivi çalışma kardır bu cennet memleket her güzelliği hakediyor.
  • Tokata havaalanina gerek yok diyen arkadaslar gidin sivas havaalanında 1senelik ekstra alin bakalım kaç tokatlı uçmuş
  • Fotoğraftaki kişi sanki Basmufettiş Erdinç Kahraman gibi geldi bana. Ona çok benziyor.
  • Mevcut havalimani kapasitesi ne ki yenisi yapiyor! Zafer havalimani gibi olupta devlet zarara ugratilmasinda...!!!

Tokat'a uluslararası standartlardaki büyük uçakların iniş ve kalkış yapacağı yeni havalimanı için kamulaştırma çalışmalarında ifraz işlemleri başladı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından Tokat Havalimanı için tahsis edilen 28 milyon TL kamulaştırma bedelinin yıl sonuna kadar kullanılması amacıyla çalışmalar hız verildi. Bu kapsamda Tokat Valisi Cevdet Can makamında Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat Milletvekili Coşkun Çakır, AK Parti Tokat Milletvekili Adayı Zeyid Aslan, DHMİ ve Tokat Havalimanı yetkililerinin katılımı ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı sonrasında değerlendirmelerde bulunan AK Parti'li Aslan, kamulaştırma alanı için Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından 28 milyon TL kamulaştırma bedeli ayrıldığını hatırlatarak, “Kamulaştırma çalışmalarını başlattık. O bölgede bulunan vatandaşlardan beklentimiz ilimize yeni bir yatırım için destek olmaları. Bu anlamda ayrılan ödeneğin hazineye geri gitmemesi için yıl içinde 28 milyon TL'yi kamulaştırma için kullanmak istiyoruz. Kamulaştırma çalışmaları ne kadar hızlı yapılabilirse yeni hava limanına o kadar hızlı kavuşmuş oluruz” dedi.

Tokat'ta havalimanı heyecanı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Havacı ~ 3 yıl önce
Tokatlilar birbirini yerken zonguldakli antepli maraşlı hizmet için gelip buralara yorum atmış yapılan iş kötü olmaz bırakın bu istemezuk ayaklarını arkadaşlar bir çivi çalışma kardır bu cennet memleket her güzelliği hakediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kasap ~ 3 yıl önce
Tokata havaalanina gerek yok diyen arkadaslar gidin sivas havaalanında 1senelik ekstra alin bakalım kaç tokatlı uçmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fotoğraf ~ 3 yıl önce
Fotoğraftaki kişi sanki Basmufettiş Erdinç Kahraman gibi geldi bana. Ona çok benziyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerekli mi! ~ 3 yıl önce
Mevcut havalimani kapasitesi ne ki yenisi yapiyor! Zafer havalimani gibi olupta devlet zarara ugratilmasinda...!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000