24 Mayıs 2011, Salı 08:45:35

TOKAT UÇUŞLARINDA CİDDİ DÜŞÜŞ VAR...

Tokat-İstanbul seferleri Ankara aktarmalı olarak başlarken, yolcu sayısında ciddi düşüş olduğu bildirildi...
  • Bu pazarlamadan sorumlu zat-ı muhterem,galiba görevinin bilincin de değil! Öyle ya, bilet satışlarını arttırmak yerine, törpülüyor! Acaba bu arkadaş şirketi baltama müdürü mü?!
  • rezalet
  • 22 kişi uçaktan inmeden İstanbul'a devam eden 13 kiş ESB de inen, 8 kişi ADB, 11 kişi diğer aktarma . 3. gün için iyi rakam.
  • yasen aktarmalı olarak ankaraya gotur sonra orda beklet ordan sonra ıkıncıbır bılet al tokata gıt bunun akılla mantıkla bır alakası varmı hangı mantıkla hareket edıyolar anlamıos degılım
Bora Jet ve Anadolu Jet ortaklığıyla ATR 72-500 tipi uçaklar ile bölgesel havacılık kapsamında yapılan seferlerde 6 ayın sonunda aktarmalı seferler başladı. Anadolu Jet bilet satış Acente Müdürü Erhan Kahraman, pazar günü 60 kişi uçakla İstanbul'a giderken, aktarmalı seferlerin ilk gününde İstanbul'a giden yolcu sayısının 16, İstanbul'dan ise Tokat'a gelen yolcu sayısının 26 olduğunu kaydetti. Vali Şerif Yılmaz ise konuyla ilgili basın mensuplarının soruları üzerine gerekli görüşmelerin yapıldığını söyledi.
TOKAT UÇUŞLARINDA CİDDİ DÜŞÜŞ VAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bu pazarlamadan sorumlu zat-ı muhterem,galiba görevinin bilincin de değil! Öyle ya, bilet satışlarını arttırmak yerine, törpülüyor! Acaba bu arkadaş şirketi baltama müdürü mü?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
rezalet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
22 kişi uçaktan inmeden İstanbul'a devam eden 13 kiş ESB de inen, 8 kişi ADB, 11 kişi diğer aktarma . 3. gün için iyi rakam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yasen aktarmalı olarak ankaraya gotur sonra orda beklet ordan sonra ıkıncıbır bılet al tokata gıt bunun akılla mantıkla bır alakası varmı hangı mantıkla hareket edıyolar anlamıos degılım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000