08 Nisan 2016, Cuma 08:30:02

Tokat Havalimanı'nda okuma etkinliği

Tokat'ta yürütülen "Okullu Okulsuz Okuyoruz" projesi kapsamında, Tokat Havalimanı'nda kitap okuma etkinliği düzenlendi.
  • Yücel Besim Bey in Genel Müdürlük yıllarına kadar gidildiğine göre vay be!bayağı tırsmışsınız ha:) ama korkunun ecele faydası yok.Bu kadar mesnetsiz şeyler yazıldığına gôre Adam demekki doğru işler yapıyor..ALLAH doğrunun yanındadır..İyiliklerinin ve iyilerin duası yeter.Ayrıca burada iftira atan korkaklar sıkıyorsa isimlerini yazsın.
  • tokat lı arkadaşlarım inanın uğruna birbirinizi kırdığınız yücel bey size tepeden bakar ve sizi sadece kullanılacak eleman gözüyle görür. her şeye kendi karar verir ve yapmacık insanlara değer verdiğini insanları aptal yerine koyarak göstermeye çalışır. atanması ile ilgili antalya personel arkadaşlarımızın yorumlarda söylediği gibi kibir, kapris ve hırs içini karartmıştır. 20-30 kişi antalya dan gitmesi için müfettişe ifade verdi.
  • arkadaşlar ben onu bunu bilmem ama yücel beyin hemşerisi chp yalova millet vekili muharrem ince ye kurumsal bilgiler veriyor diye genel müdürlükten uzaklaştırdıklarını duymuştum.
  • Tokat havalimanina huzur gelmiş. İş barisini sağlayıp havalimaninda huzurlu bir ortam olusmasini saglayanlara tesekkür ediyorum. Ha tabi birileri ortaligi karistirip insanlarin hayatlari ile oynamaya alistigi icin bu durumdan bayagi rahatsiz olmus belliki. Yucel Beye nacizane tavsiyem ne yapiyorsa yapmaya devam etmesidir.

Tokat'ta yürütülen "Okullu Okulsuz Okuyoruz" projesi kapsamında, Tokat Havalimanı'nda kitap okuma etkinliği düzenlendi.

Proje kapsamında daha önce şehir içi minibüslerde, Camii'de ve Z Kütüphane'de düzenlenen etkinliklere bir yenisi daha eklenerek Tokat Havalimanı’nda 'Okuma Etkinliği' düzenlendi.

Tokat Havalimanı’nda düzenlenen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Tokat Havalimanı Müdürü Yücel Besim Aladağ, Havalimanı Emniyet Şube Müdürü Erhan Erdönmez, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Ağar, Proje Koordinatörü Mehmet Akif Eroğlu, Ar-Ge Birimi çalışanları ve uçak yolcuları katıldı.

Etkinlikte Müdürlükçe temin edilen kitaplar yolculara dağıtılarak kalkış saatine kadar yan flüt eşliğinde kitap okudular.

Tokat Havalimanı'nda okuma etkinliği

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Başkent ~ 2 yıl önce
Yücel Besim Bey in Genel Müdürlük yıllarına kadar gidildiğine göre vay be!bayağı tırsmışsınız ha:) ama korkunun ecele faydası yok.Bu kadar mesnetsiz şeyler yazıldığına gôre Adam demekki doğru işler yapıyor..ALLAH doğrunun yanındadır..İyiliklerinin ve iyilerin duası yeter.Ayrıca burada iftira atan korkaklar sıkıyorsa isimlerini yazsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
antalya pers ~ 2 yıl önce
tokat lı arkadaşlarım inanın uğruna birbirinizi kırdığınız yücel bey size tepeden bakar ve sizi sadece kullanılacak eleman gözüyle görür. her şeye kendi karar verir ve yapmacık insanlara değer verdiğini insanları aptal yerine koyarak göstermeye çalışır. atanması ile ilgili antalya personel arkadaşlarımızın yorumlarda söylediği gibi kibir, kapris ve hırs içini karartmıştır. 20-30 kişi antalya dan gitmesi için müfettişe ifade verdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalya ~ 2 yıl önce
Yücel Bey hep burda dik durdu birilerinin talimatıyla yapılan birilerinin sahte raporuyla müfettiş geldi Yücel Bey her şeyi söyledi ama yine söylediklerini örtbas ettiler burdaki sıkıntıları çözmek için çok uğraştı burdakiler kıymetini bilmedi ama siz orda kıymetını bilin oraya böyle biri daha gelmez Allah yolunuzu açık etsin Antalya personeli
dhmgenelmüdürlük ~ 2 yıl önce
arkadaşlar ben onu bunu bilmem ama yücel beyin hemşerisi chp yalova millet vekili muharrem ince ye kurumsal bilgiler veriyor diye genel müdürlükten uzaklaştırdıklarını duymuştum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kakafoni ~ 2 yıl önce
Tokat havalimanina huzur gelmiş. İş barisini sağlayıp havalimaninda huzurlu bir ortam olusmasini saglayanlara tesekkür ediyorum. Ha tabi birileri ortaligi karistirip insanlarin hayatlari ile oynamaya alistigi icin bu durumdan bayagi rahatsiz olmus belliki. Yucel Beye nacizane tavsiyem ne yapiyorsa yapmaya devam etmesidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000