20 Haziran 2017, Salı 14:22:57

THY'ye Skytrax'tan 4 ödül birden

Türk Hava Yolları, 2017 Skytrax Ödülleri’nde 4 kategoride ödül aldı.
  • İkramda kim o kadar para harcarsa bu ödül gelir zaten,zihniyet ve vizyon sıfır,ödül alsan ne?
  • Şefler olmasa siz değil ödül,soğan kabuğu bile alamazsınız.sizi yücelten şefler,sizin açığınızı kapatan şefler,sizlerin yerine 2 kat yardıranda şefler,sıvadıklarınızı toplayanda şefler.say say bitmez bunlar kimki böyle böbürleniyor ya? ellerinde eldiven,2 kapı kapatır yorulduk derler,uçan garsonlar
  • THY lounge ikram iyide herkeste elite kart, oturacak yer yok kocaman salon ağzına kadar dolu.buradan ödül çıkmaz.. şu elite ve elite plus kartın statüsünü almayı düşürüp star gold kartı olanları da başka salona almak lazım .
  • mutsuz calisan mutsuz sirket size gecmis olsun geriledik !!! siz calisanlara yalanlarla zammi vermezseniz tis e iygun ucurmayip doldur bosalt mantığıyla insanlari otobus memuru gibi davranirsaniz olacagi bu kaptanlar onin bunun masanin altindan cikmazsa ne olacaktiki !!!! sorket yalaklari kabini kaybedersen herseyi kaybedersin pasam !!!!

Türk Hava Yolları, 2017 Skytrax Ödülleri’nde 4 kategoride ödül aldı.

Bugün açıklanan 2017 Skytrax sonuçlarına göre üst üste 9’uncu kez “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” ilân edilen Türk Hava Yolları, business sınıfı ikram kategorisine damgasını vurarak, “En İyi Business Class İkram Servisi”, “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu” ve “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ödüllerinin de sahibi oldu.

Ödüller, Paris Airshow'da bugün düzenlenen törenle Skytrax CEO’su Edward Plaisted tarafından Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı’ya takdim edildi. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı tören sonrası yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Lâyık görüldüğümüz bu ödüller, havacılığın her alanında etkin güç olma gayretimizin ve bu yönlü sergilediğimiz istikrarlı büyümenin önemli birer göstergesi. Türk Hava Yolları bugün, dünya yolcuları tarafından bölgesindeki lider konumu tescillenmiş bir marka. Fakat biz başarı kazandıkça, dahası için, daha da büyükleri için motive olan güçlü, azimli ve özverili bir aileyiz. Gayretimiz ve elde ettiğimiz bu motivasyonların, yakın gelecekte bizi çok daha büyük başarılara ulaştıracağından eminiz.”Havacılığın farklı alanlarında ticari kaygılardan bağımsız bir şekilde, performans esaslı yürüttüğü araştırmalarla havayolu şirketlerini her yıl düzenli olarak ödüllendiren Skytrax, yolcu değerlendirmelerini dikkate alarak bu yıl da oldukça kapsamlı bir çalışmaya imza attı.

Bu yılki değerlendirme sonuçlarına göre dört ödüle birden lâyık görülen Türk Hava Yolları, yolcularına uçuş öncesi sıra dışı konforun kapılarını açtığı ‘Turkish Airlines Lounge Istanbul’ ile “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu” ödülünün sahibi oldu.

Yine bu salonda misafirlerine sunduğu dünyaca ünlü ikram konsepti ile bayrak taşıyıcı, geçtiğimiz iki yılda olduğu gibi bu yıl da dünya sıralamasında “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ödülünü almaya hak kazandı.

Türk Hava Yolları ayrıca, business sınıfı yolcularına sunduğu uçak içi ikram konsepti ile 2013, 2014 ve 2016 yıllarında olduğu gibi, yine bu yıl da dünya sıralamasında “En İyi Business Class İkram Servisi” ödülünü almaya lâyık görüldü.

THY'ye Skytrax'tan 4 ödül birden

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

Şefim limon nerde? ~ 1 yıl önce
İkramda kim o kadar para harcarsa bu ödül gelir zaten,zihniyet ve vizyon sıfır,ödül alsan ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FC ~ 1 yıl önce
Şefler olmasa siz değil ödül,soğan kabuğu bile alamazsınız.sizi yücelten şefler,sizin açığınızı kapatan şefler,sizlerin yerine 2 kat yardıranda şefler,sıvadıklarınızı toplayanda şefler.say say bitmez bunlar kimki böyle böbürleniyor ya? ellerinde eldiven,2 kapı kapatır yorulduk derler,uçan garsonlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LOUNGE ÖDÜLÜ ~ 1 yıl önce
THY lounge ikram iyide herkeste elite kart, oturacak yer yok kocaman salon ağzına kadar dolu.buradan ödül çıkmaz.. şu elite ve elite plus kartın statüsünü almayı düşürüp star gold kartı olanları da başka salona almak lazım .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hakkini vermezsen hakkini alirsin !! ~ 1 yıl önce
mutsuz calisan mutsuz sirket size gecmis olsun geriledik !!! siz calisanlara yalanlarla zammi vermezseniz tis e iygun ucurmayip doldur bosalt mantığıyla insanlari otobus memuru gibi davranirsaniz olacagi bu kaptanlar onin bunun masanin altindan cikmazsa ne olacaktiki !!!! sorket yalaklari kabini kaybedersen herseyi kaybedersin pasam !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000