20 Ocak 2017, Cuma 09:21:51

THY'nin yeni marka yüzü belli oldu

Türk Hava Yolları, marka yüzü olarak ünlü oyuncu Morgan Freeman ile anlaştı.
  • Üvey diyor üvey demek benim anladığım kan bağı olmayan demek kan bağı yoksa sorun var mı ki ? Sorun ettiğiniz Yaş farkı ise o durum farklı . Ensest diye ifade edebilmek için benim bildiğim nikah düşmeyen 17 kadından bahsetmek demek . Burda öyle bir durum yok . Şimdi gelelim yaş farkına çok sevdiğimiz Halit Akçatepe dede var dı. Eski Toprak Holding patronunda, Büyük Usta Kayahan da da , burdada genel parametre rıza ;rıza var ise sorun ne ? 18 yaşında bir kadın gidip X bir sebepten ( para , şöhret , üstün gördüğü yada aşık olduğu herhangi bir yönü ) beraber oluyorsa ( Cinsel olarak ) bunda sorun nedir ki ? Biz esasen bırakalım adamın üvey yaş farkı olan ve karısı olan kadını da kendi içmizde zorla hatta büyük yaş farkları olan adamlar ile zorla rıza olmadan evlendirilen ve bunu meşru gören zihniyete bakalım . Genç bir kadınla evlenmek yaşı ne olursa olsun bir erkeğin her daim yapabileceği bir şeydir. ben buna inanıyorum .
  • din kardeşimize iftira atmayın.
  • Zarardaydılar zam yapamazlardı,kabin memurlarını tehdit ettiler ama hem antalya ya yatırım yaptılar hem bu adama gerçekten baya batıyorlarmış.Yazıklar olsun gözünüze dursun be
  • Adama sadece amerikalı gözüyle değil tüm dünyada tanınan bir aktör gözüyle bakmak lazım. her şeyin bu kadar hızlı tüketildiği bir dünyada reklam yapmazsan unutulursun

Türk Hava Yolları, marka yüzü olarak ünlü oyuncu Morgan Freeman ile anlaştı. Aynı zamanda pilot olan ünlü oyuncu ile çekilen reklam filmi, 800 milyon kişi tarafından takip edilen 5 Şubat’taki Super Bowl finalinde yayınlanacak.

THY, ABD televizyon tarihinin en çok izlenen programı olan NFL (Amerikan Ulusal Futbol Ligi) Finali Super Bowl'da bu yıl sürprize hazırlanıyor. Çekimleri bugün Los Angeles'ta yapılacak reklam filminde THY Morgan Freeman'ı ABD'deki tanıtım yüzü olarak kullanacak.
Geçen yıl Batman v Superman reklam kampanyasıyla dünyanın dev markalarının da yer aldığı Super Bowl'da ilk Türk markası olarak sahneye çıkan THY, ABD nüfusunun yüzde 35'ine ulaşmıştı. ABD'deki uçuş ağını genişletmeye devam eden milli havayolu, geçen yıl açtığı Atlanta hattı ile ABD'deki uçuş nokta sayısını 9'a çıkardı.

800 MİLYON KİŞİ TAKİP EDİYOR

Yayın hakları EUFA Şampiyonlar Ligi Finali'nden iki kat daha değerli olan, NBA finalinden de daha çok izlenen Super Bowl'u geçen yıl 800 milyon kişi izlemişti. THY bu yıl 5 Şubat'taki karşılaşmada, ABD nüfusunun yüzde 48'ine ulaşmayı hedefliyor.

Aktör ve aynı zamanda pilot olan Morgan Freeman, 79 yaşında. Ünlü oyuncu 1987'de ilk Oscar'ını Street Smart filmi ile almıştı. Bugüne kadar 1989'da Driving Miss Daisy, 1994 Esaretin Bedeli ve 2004'te de Million Dollar Baby filmleri ile ödüle ulaşan Freeman, aynı zamanda yönetmen ve yapımcı.

THY'nin yeni marka yüzü belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

noname ~ 1 yıl önce
Üvey diyor üvey demek benim anladığım kan bağı olmayan demek kan bağı yoksa sorun var mı ki ? Sorun ettiğiniz Yaş farkı ise o durum farklı . Ensest diye ifade edebilmek için benim bildiğim nikah düşmeyen 17 kadından bahsetmek demek . Burda öyle bir durum yok . Şimdi gelelim yaş farkına çok sevdiğimiz Halit Akçatepe dede var dı. Eski Toprak Holding patronunda, Büyük Usta Kayahan da da , burdada genel parametre rıza ;rıza var ise sorun ne ? 18 yaşında bir kadın gidip X bir sebepten ( para , şöhret , üstün gördüğü yada aşık olduğu herhangi bir yönü ) beraber oluyorsa ( Cinsel olarak ) bunda sorun nedir ki ? Biz esasen bırakalım adamın üvey yaş farkı olan ve karısı olan kadını da kendi içmizde zorla hatta büyük yaş farkları olan adamlar ile zorla rıza olmadan evlendirilen ve bunu meşru gören zihniyete bakalım . Genç bir kadınla evlenmek yaşı ne olursa olsun bir erkeğin her daim yapabileceği bir şeydir. ben buna inanıyorum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gnd ~ 2 yıl önce
din kardeşimize iftira atmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazıklar olsun ~ 2 yıl önce
Zarardaydılar zam yapamazlardı,kabin memurlarını tehdit ettiler ama hem antalya ya yatırım yaptılar hem bu adama gerçekten baya batıyorlarmış.Yazıklar olsun gözünüze dursun be

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Morgan'a ~ 2 yıl önce
Adama sadece amerikalı gözüyle değil tüm dünyada tanınan bir aktör gözüyle bakmak lazım. her şeyin bu kadar hızlı tüketildiği bir dünyada reklam yapmazsan unutulursun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000