17 Nisan 2015, Cuma 11:43:01

THY'NİN YARIŞMASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Türk Hava Yolları'nın geçtiğimiz günlerde başlattığı 'O pilot benim' yarışmasına ilgi büyük ilgi görüyor.
  • TK da teblig falan oldugu yok. Soruyorlar, istemezsen gitmezsin. Bi tarafinizdan uydurmayin. Askeriyemi burasi da teblig geliyomus yapiyomussun. Ucus gorevi degil bu, yapmak zorunda degilsin. Beni de aradilar bir cekim icin, yapmama hakkimi kullandim. Bu hatun bu islere merakli, genc ve kibirli bi kiz, ariyorlar o da aaa tabi diyip zipliyor. Teblig meblig yok, bu sirket o kadar da kati ve gaddar degil. Yok sistem ariyor cebe mesaj geliyor sonra ve diyor ki yarin tum gun reklam cekimi var, allam yarabbim ya.
  • hayatımız taklitçilikle geçti, beyinlerimize kazınan bu zihniyet dün de aynı idi, bugün de aynı; yarın da değişmeyecek, çünkü biz değişmiyoruz, kolay yaşıyoruz, kolay tüketiyoruz hep böyle olacak.
  • ENTERESAN THY gibi Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı, Dünya'da İLK sıralarda adı anılan bir havayolu; bir gün bir yarışma düzenlemeye karar veriyor. Buraya kadar SÜPER. Şu anda dünyada güneş enerji sistemleri, hibrit motorlar, aerodinamik yeni tasarımlar, yeni yer ve hava teknolojilerinin konuşulurken sizin Türk gençliğinden BU MÜTHİŞ potansiyelden beklentinizin havacılık adına sadece bir ANONS yapmaları mı? MAALESEF THY gibi büyük bir kuruluştan beklentilerimiz daha yüksek ÇITAYI yükseltmeniz lazım.
  • Yeni nesil uçak tasarımı, hibrit motorlu uçaklar, blended wing body gövde tasarımları vs.... gibi gençleri araştırmaya teşvik edecek daha bilimsel bir yarışma ÇOK DAHA BAŞARILI ve THY nin klasına daha uygun olurdu bence. Eminim çok da ilginç fikirler çıkardı. Anons yarışması ÇOK ZAYIF kalmış.

Türk Hava Yolları'nın geçtiğimiz günlerde başlattığı 'O pilot benim' yarışmasına ilgi büyük ilgi görüyor.

16 Mayıs'a kadar devam edecek yarışmayı kazanan 5 kişiye simülatör ile uçuş deneyimi yaşatacak olan Türk Hava Yolları'nın, yarışmacıları Facebook sayfası üzerinden 'O Pilot Benim' uygulamasında verilen metni, tıpkı bir Türk Hava Yolları pilotu gibi okuyor, sesini kaydediyor ve yarışmaya katılıyor.

Şu ana kadar yoğun bir katılımın olduğu yarışmada katılımcılar, birbirinden ilginç anonslarla dikkat çekerken, eğlenceli anlar yaşıyor.

ANONSLAR İÇİN RESME TIKLAYIN...

THY'NİN YARIŞMASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
TK da teblig falan oldugu yok. Soruyorlar, istemezsen gitmezsin. Bi tarafinizdan uydurmayin. Askeriyemi burasi da teblig geliyomus yapiyomussun. Ucus gorevi degil bu, yapmak zorunda degilsin. Beni de aradilar bir cekim icin, yapmama hakkimi kullandim. Bu hatun bu islere merakli, genc ve kibirli bi kiz, ariyorlar o da aaa tabi diyip zipliyor. Teblig meblig yok, bu sirket o kadar da kati ve gaddar degil. Yok sistem ariyor cebe mesaj geliyor sonra ve diyor ki yarin tum gun reklam cekimi var, allam yarabbim ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ~ 3 yıl önce
hayatımız taklitçilikle geçti, beyinlerimize kazınan bu zihniyet dün de aynı idi, bugün de aynı; yarın da değişmeyecek, çünkü biz değişmiyoruz, kolay yaşıyoruz, kolay tüketiyoruz hep böyle olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
ENTERESAN THY gibi Türkiye'nin bayrak taşıyıcısı, Dünya'da İLK sıralarda adı anılan bir havayolu; bir gün bir yarışma düzenlemeye karar veriyor. Buraya kadar SÜPER. Şu anda dünyada güneş enerji sistemleri, hibrit motorlar, aerodinamik yeni tasarımlar, yeni yer ve hava teknolojilerinin konuşulurken sizin Türk gençliğinden BU MÜTHİŞ potansiyelden beklentinizin havacılık adına sadece bir ANONS yapmaları mı? MAALESEF THY gibi büyük bir kuruluştan beklentilerimiz daha yüksek ÇITAYI yükseltmeniz lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yeni nesil uçak tasarımı, hibrit motorlu uçaklar, blended wing body gövde tasarımları vs.... gibi gençleri araştırmaya teşvik edecek daha bilimsel bir yarışma ÇOK DAHA BAŞARILI ve THY nin klasına daha uygun olurdu bence. Eminim çok da ilginç fikirler çıkardı. Anons yarışması ÇOK ZAYIF kalmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000